Aşk Testi Arkadaşlar arasında her zaman arkadaşlıklar belirli koşullar altında başlasa da bazen bu arkadaşlıklar Aşka dönüşebiliyor. kimi insan hayatında biri oldugu için mutlu olurken kimi insanın da kendince tereddütleri ve şüpeleri olur. bizlerin buradaki amacı ise Aşk Testleri ile sevgiliniz ile aranızdaki bağın ne derece oldugunu belirleyerek sizlere sunmaktır. Tabiki burada yapılan Aşk Ölçer Testi yaşamış oldugunuz ilişkileriniz de de sizlerin ne derece uyumlu oldugunuzu da göstermektedir. ve ayrıca yapılan Aşk Uyumu ile de devam edicek olan ilişkileriniz de sizlere nasıl ve ne şekilde davranışlar sergileyeceginiz konusun da da öncülük etmektedir.

En güzel ve anlamlı aşklar kavga ile başlar derler. sizlerin de aşkı kavga ile başladıysa ve bu aşka bir anlam yüklemek istiyorsanız Aşk Testi yaparak karşınızdaki insanla olan uyumunuzu görebilir, o ikişiye nasıl davranıcagınız konusun da cevaplar bulabilirsiniz. doğru sonuçlar unutmayın ki vermiş oldugunuz en doğru cevaplar da saklıdır. sizler de testimiz de başarılı sonuç almak istiyorsanız sorulara kesinlikle doğru cevaplar vermelisiniz. Ayrıca dilerseniz Aşk Testi Oyunu sayfamıza da göz atabilirsiniz.


1. Arkadaşlarınıza sevgilinizin sizin için uygun olup olmadığını hiç sordunuz mu?
2. Başkası onun hakkında konuşmaya başlar ve ne kadar yakıştığınızdan bahsederse.
3. Çabuk cevap verin: Eğer sevgiliniz birgün o s*ksi saçlarını veya bol kazançlı işini kaybedecek olursa, ona karşı duygularınız değişir mi?
4. İlişkiniz hakkında en çok hangi iltifat hoşunuza giderdi?
5. Arkadaşınızla sevgiliniz hakkında konuşurken, bazı şeyleri isteyerek atlar mısınız?
6. Sevgiliniz sizi aldatacak olsa en çok neye üzülürsünüz?
7. Uzun zaman onunla birlikteyken (hafta sonları, uzun araba yolculukları) ne hissediyorsunuz?
Yorum Yap
Ad Soyad
:
E-posta adresi
:
Yorum
:
Güvenlik
:
Kaliteli ve güzel Aşk testi

Gönderen: TUNAHAN Eklenme Tarihi: 01.10.2014
Güzel bir aşk testi olmuş. Başarılı bir sonuç almakta ayrıca mutlu etti :)

Gönderen: aLara Eklenme Tarihi: 10.08.2014
Copyright © 1997-2015 ChatSohbet.Net. Tüm Hakları Saklıdır.