Günün Sözü: Sezen Aksu Sen Ağlama. Alışırım zannetim yokluğundan acılanmam Vazgeçmek zor senin o büyülü tuhaf sıcağından Dön demeye utanırım zavallı korkularımla Arkasına saklandığım gururumdan Geri dön geri dön, ne olur geri dön Uzanıp tutuver elimi bir gün Utanır diyemem ne olur geri dön. Geri dön geri dön, ne olur geri dön Uzanıp tutuver elimi bir gün Utanır diyemem ne olur geri dön. Ah olur da bir gün sende özlersen Olur da bir gün sende gözlerimle buluşmayı istersen Uzanıp tutuver elimi bir gün. Utanır diyemem ne olur geri dön. Her şey bana seni hatırlatır unutmak isterken Utanırım hep o acılı, şarkılarla ağlarken Bazen bir dost yada bir çiçekle evime gelirsin Her şey seni hatırlatır da yeniden Geri dön geri dön, ne olur geri dön Uzanıp tutuver elimi bir gün Utanır diyemem ne olur geri dön Geri dön geri dön, ne olur geri dön Uzanıp tutuver elimi bir gün Utanır diyemem ne olur geri dön Ah olur da bir gün sen de özlersen Olur da bir gün sen de gözlerimle buluşmayı istersen Uzanıp tutuver elimi bir gün Utanır diyemem ne olur geri dön. Geri dön geri dön, ne olur geri dön Uzanıp tutuver elimi bir gün Utanır diyemem ne olur geri dön Geri dön geri dön, ne olur geri dön Uzanıp tutuver elimi bir gün Utanır diyemem ne olur geri dön Geri dön geri dön. Sezen Aksu Album Adı: Sen Ağlama (Şarkı Sözleri)Gelişen teknoloji ile birlikte günümüz çagında bir çok kişi web uygulamalarından yararlanarakboş vakitlerinde eğlenceli vakit geçirmek amacı ile belirli siteleri ziyaret ederek sıkıntılı günlerini unutmak isterler.Bizler de bu çerçevenin arka kısmında olan kişiler olarak insanlara hoş, güzel, eğlenebilicekleri sayfalar oluşturmaktayız.sayfamızın genel özellik ve niteliklerine gelicek olursak:

İtiraf Et sayfamız da siz değerli kullanıcılarımıc için içinizde olanları ve tanıyıp bildiginiz kişilereanlatamadıklarınızı itiraf sayfasın da haykırabilmeniz için oluşturulmuştur.Sayfamız da dilediginizce ücretsiz olarak sevdiginiz, kırıldıgınız, üzüldügünüz ve özlediginiz,daha bir çok kişi için itiraf da bulunabilir ona olan özleminizi bu sayede bir nebze olsun giderebilirsiniz.

Sitemiz tamamen eğlence amaçlı olup insanların keyif alabilicekleri ücretsiz uygulamalar saglamktadır.sitemizde yayınlanıcak olan tüm yazılardan yayın saglayan kullanıcılarımız sorumlu olup her türlü yorum ve itiraf denetimiyayınlanmadan önce tarafımızca kontrol edilmektedir. Ayrıca sitemizden kaldırılmasını istediginiz her türlüiçerik için bizlerle iletişim kısmından irtibat kurabilirsiniz.
İtiraf Et
Rumuz
:
E-posta adresi
:
İtiraf
:
Güvenlik
:
Copyright © 1997-2014 ChatSohbet.Net. Tüm Hakları Saklıdır.