Günün Sözü: 2014 En iyi birbirinden güzel Kurban bayramı sms ve Kurban bayramı güzel mesajlar. En Güzel 10 mesaj: Kalbinize damla damla umut, yaşadığın günlere binlerce tatlı mutluluk dolup taşsın. Ailen hep yanında olsun, yüzün hiç solmasın. Daha nice günlere.. Bereketiyle gelen Kurban Bayramı sana ve sevdiklerine bol bol huzur, mutluluk ve dirlik getirsin. Tüm güzellikler evine dolsun. Güzel yarınların başlangıcı olan bugün, bütün dualarımızın kabul olmasını diler nefsimizin güçlenmesini, yüreğimizin bedenimize ilham vermesini temenni ederim. Benim hayatımda nehirler vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim hayatımda sevdiklerim vardır bayramları ayrı geçirince üzüldüğüm. En kısa zamanda görüşmek üzere.. Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun. Hayırlara vesile olmasını dilediğimiz zamanlardan birini daha yaşıyoruz. Bugün berhudar olma günüdür. Bizleri yaratan Allah’a binlerce kez şükürler olsun. Tasalar sevince, hüzünler neşeye dönüşüyor. En güzel anıları birlikte paylaşabileceğimiz zamanlara.. Taptaze bir güneş doğdu bugün. O güneş hep senin ve sevdiklerin için parlasın. Işıl ışıl günler bizimle olsun. Ellerimi kaldırıp dua ediyorum. Bir bayram daha hep beraberiz. Gönüllerin bir olduğu bugün Rabbimiz bizleri sevdiklerimizden ve doğru yoldan ayırmasın. En kısa zamanda bereketli sofralarda görüşmek dileğiyle. Bugününün sevinç içinde geçmesini temenni eder, hayırlara vesile olmasını arzu ederim. (Bayram mesajları)Gelişen teknoloji ile birlikte günümüz çagında bir çok kişi web uygulamalarından yararlanarakboş vakitlerinde eğlenceli vakit geçirmek amacı ile belirli siteleri ziyaret ederek sıkıntılı günlerini unutmak isterler.Bizler de bu çerçevenin arka kısmında olan kişiler olarak insanlara hoş, güzel, eğlenebilicekleri sayfalar oluşturmaktayız.sayfamızın genel özellik ve niteliklerine gelicek olursak:

İtiraf Et sayfamız da siz değerli kullanıcılarımıc için içinizde olanları ve tanıyıp bildiginiz kişilereanlatamadıklarınızı itiraf sayfasın da haykırabilmeniz için oluşturulmuştur.Sayfamız da dilediginizce ücretsiz olarak sevdiginiz, kırıldıgınız, üzüldügünüz ve özlediginiz,daha bir çok kişi için itiraf da bulunabilir ona olan özleminizi bu sayede bir nebze olsun giderebilirsiniz.

Sitemiz tamamen eğlence amaçlı olup insanların keyif alabilicekleri ücretsiz uygulamalar saglamktadır.sitemizde yayınlanıcak olan tüm yazılardan yayın saglayan kullanıcılarımız sorumlu olup her türlü yorum ve itiraf denetimiyayınlanmadan önce tarafımızca kontrol edilmektedir. Ayrıca sitemizden kaldırılmasını istediginiz her türlüiçerik için bizlerle iletişim kısmından irtibat kurabilirsiniz.
İtiraf Et
Rumuz
:
E-posta adresi
:
İtiraf
:
Güvenlik
:
Copyright © 1997-2014 ChatSohbet.Net. Tüm Hakları Saklıdır.