chatsohbet
» 
2013 BAYAN KIŞ AYAKKABI MODELLERİ
a aa
Tarih : 04 Aralık 2013 22:18
2013 BAYAN KIŞ AYAKKABI MODELLERİ
2013 BAYAN KIŞ AYAKKABI MODELLERİ
reklam
Etiketler :

2013 BAYAN KIŞ AYAKKABI MODELLERİ

 Bir kadının giyinmesinde en çok tercih ettiği kıyafetler ayakkabılardır. Seçilen kombine göre uyumlu ve modaya uygun ayakkabıların olması daima çok önemlidir. Artık modanın ilerlemesi ile birlikte son yıllarda oldukça değişik tasarım ayakkabılar vitrinleri süslemektedir. 2013 bayan kış ayakkabı modelleri arasında çizmeden daha çok yarım bilekte kalan ve yüksek topuklu modeller ağırlıktadır. Deri ve ince topuklu, bağlamalı bilekte biten ayakkabılar kış sezonun en çok tercihleri arasında yer aldığı ayakkabı modellerindedir.

2013 bayan kış ayakkabı modelleri olarak spor, günlük ve fantezi tarzında çeşitli tasarımlar dilediğiniz her yerde şıklığınızı ortaya koyacaktır. Genç kızların en fazla tercih ettiği spor içi yumuşacık olan ayakkabılar yoğun bir şekilde tasarlandığını görebileceksiniz. Bunun yanı sıra siyah, bej, kahve tonları, vizon gibi renklerin yanı sıra beyaz renkte olan çizmelerde bu sezonun gözdesi arasında yerini almıştır. Gençlerin seveceği mor, mavi gibi tonlarda yer alan çizmeler, botlar kış ayında gittiğiniz her alanda şık olmanıza büyük bir destek sağlamaktadır.

Ayakkabı seçerken elbette giydiğiniz kıyafetin tarzına göre ayarlanması çok önemlidir. Uyum ve ahenk insan hayatında çok önemli yer kaplamasından dolayı 2013 bayan kış ayakkabı modellerini seçerken giydiğiniz kıyafetin tarzına önem vermeli ve buna göre hareket etmelisiniz. Bu sezon hem şirin, hem de feminen çizgileri olan ayakkabılar ayağınızın daima sağlam bir şekilde basmanıza yardımcıdır.

2013-kış-ayakkabı-modelleri

DİĞER MODA HABERLERİ