chatsohbet
» 
2013 KIŞ ELBİSE MODELLERİ
a aa
Tarih : 04 Aralık 2013 22:15
2013 KIŞ ELBİSE MODELLERİ
2013 KIŞ ELBİSE MODELLERİ
reklam
Etiketler :

2013 KIŞ ELBİSE MODELLERİ

 Her sezon sürekli olarak yenilenen moda dünyası 2013 kış elbise modelleri ile muhteşem bir karşılama yapmaktadır. Kadınların en sevdiği kıyafetler arasında yer alan elbise son yıllarda modacıların adeta ilham kaynağı haline gelmiş bulunmaktadır. 2013 sezonunda gece mavisi ve siyah tonlarında hazırlanan kombin elbiseler gece davetlerde oldukça çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra bu sezon önü kısa ve arkası uzun volanlı elbiseler ciddi anlamda kullanılan modeller arasındaki yerini almıştır.

2013 kış elbise modelleri arasında lacivert ve gri renklerin yanı sıra neon renkler kışa resmen baharın kapılarını açtırmıştır. Turuncu, pembe, mavi gibi renklerin ağırlıkta olduğu elbiseler enine çizgiler ile de oldukça yoğun bir şekilde tasarlanmaktadır. Uçuşan eteklerin yanı sıra düz ve feminen modellerde ağırlıktadır. İster günlük, ister özel bir davette dilediğiniz gibi tercihler yapacağınız muhteşem bir koleksiyonu gözden geçirmelisiniz. Elbise tercih ederken kesinlikle vücut orantılarınıza ve boyunuzu göz önünde bulundurarak almalısınız. Çünkü son yıllarda pilili ve kloş elbiseler oldukça yoğunluktadır.

Kloş ve pilili olan etekleri kilolu bayanlar değil zayıf bayanlar giymesi gerekmektedir. Pilili, daire, volanlı etekler kişiyi olduğundan daha kilolu göstereceğinden dolayı düz ve çan tarzı elbiseler balık etli bayanların vücut oranlarına çok daha uygundur. Sizde kış ayını muhteşem bir görüntü ile geçirmek için 2013 kış elbise modellerine bir göz atmanız kesinlikle fikirlerinizi değiştirecektir.

DİĞER MODA HABERLERİ