chatsohbet
» 
2014 Abiye Ayakkabı Modelleri
a aa
Tarih : 13 Aralık 2013 11:23
2014 Abiye Ayakkabı Modelleri
2014 Abiye Ayakkabı Modelleri
reklam

2014 Abiye Ayakkabı Modelleri

  Özel günler, davetler, düğün ve mezuniyet geceleri bayanların çok şık görünmeleri gereken günlerdir. Bu günlerde birbirinden gösterişli ve renkli abiye kıyafetler tercih edilmektedir. Abiye kıyafetler ne kadar şık olursa olsun eğer çanta ve ayakkabı uyumu sağlanamazsa istenilen sonuca ulaşılamaz.

2014 abiye ayakkabı modelleri özellikle modern kadının çizgisini koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Modeller arasında taşlı, payetli, işlemeli ve bantlı modeller dikkat çekmektedir. Özellikle her renk kıyafetle kullanılabilen lame ve dore renklerindeki abiye ayakkabılar her sezon olduğu gibi bu sezonda kendine geniş yer buluyor. Özellikle neon renk ayakkabılar 2014 yılına damgasına vuran modellerin başında gelmektedir. Kısa abiye elbiselerde ayakkabılar ön planda olduğundan ince bantlı ve platform topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir. Özellikle topuk kısmı şeffaf ve taşlı modeller gösterişi seven bayanların abiyelerinde kullanacağı modeller arasındadır.

Ayakkabılarla aynı desenleri ve renkleri paylaşan çantalar abiye kıyafetlere farklı ve gösterişli bir görünüm kazandırmaktadır. Son yılların en moda ayakkabı detayı arasında bulunan zımba ise 2014 abiye ayakkabı modellerinde de kendisine yer bulmuştur. Bu sezon abiye ayakkabılarda siyah ve beyazın dışında rengârenk modeller sizleri bekliyor. Özellikle zıt renklerin uyumu bu yıl abiye kıyafetlerde kendisini göstermektedir. Özellikle nişanlanacak ve mezun olacak genç kızların bu özel günlerinde prenses gibi görünmelerini sağlayacak modelleri tercih etmeleri ve kıyafetleri ile kombin etmeleri gerekmektedir.

DİĞER MODA HABERLERİ