chatsohbet
» 
2014 Bayan Çanta Modelleri
a aa
Tarih : 05 Aralık 2013 11:02
2014 Bayan Çanta Modelleri
2014 Bayan Çanta Modelleri
reklam

Bayanların yanlarından ayırmadıkları ve kuşkusuz en sevdikleri aksesuarların başında çantalar yer almaktadır. Çantalar bayanların hem eşyalarını taşımalarına yardım ederken hem de kıyafetleriyle muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Hanımlar hoş bir görüntü sağlamak için farklı kıyafetlerle birlikte farklı çantaları kullanmaktalar. Durum böyle olunca çanta üreticileri her dönem birbirinden farklı bayan çanta modelleri üretmektedirler.

Bayanlar çantaları günlük olarak kullanmakla birlikte aksesuar olarak da kyanlarında bulundururlar. 2014 yılında üretilen günlük bayan çanta modelleri şekil olarak oldukça büyüktür. Büyük çanta modelleri 2014 yılının trendleri arasında yerini alacaktır. Yaz aylarında küçük çantalar revaçta iken kışa doğru yaklaştıkça büyük çanta modelleri tercih edilmektedir. Deri çantalar yine bu yılın da değişmez modellerini oluşturmaktadır. Hem dayanıklı, hem sağlam hem de nefes alabilen bir özelliğe sahip oldukları için bu modeller bayanlar tarafından oldukça desteklenmektedir. Sade modeller olduğu gibi 2014 çanta modelleri arasında püsküllerle hareket kazandırılmış modeller de mevcuttur. Ayrıca bu sezona damga vurması beklenen çanta modelleri ise zincirli çantalardır. Çantalarda bulunan zincirin yanı sıra, metal detaylar, tokalar ürüne farklı bir hava katacaktır.

Zincirli çantalarla beraber kış aylarında daha çok ilgi görmesi beklenen çantalar ise büyük kürklü çantalardır. Bu çantalar kürklü bir botla çok güzel bir kombin oluşturacaktır. Çağdaş kentli kadın imajı veren katlamalı çantalar kadınların yanlarından ayırmadıkları aksesuarları arasında yerini alacaktır.

DİĞER MODA HABERLERİ