chatsohbet
» 
2014 Gelinlik Modelleri
a aa
Tarih : 12 Aralık 2013 11:20
2014 Gelinlik Modelleri
2014 Gelinlik Modelleri
reklam

2014 Gelinlik Modelleri

Telli duvaklı gelin olmak her genç kızın hayalidir. Kendilerini beyaz tüllerin arasında hayal ederler ve giyecekleri gelinlik modellerini kendi kafalarında tasarlarlar. Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte gelinlikçilerde birbirinden şık modeller vitrinleri süsler. Her sezon farklı modeller ön plana çıkmaktadır. 2014 gelinlik modelleri arasında prenses gelinlik modelleri, balık etek gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri, dantel gelinlik modelleri ön plana çıkmaktadır.

2014 gelinlik modelleri arasında en dikkat çekici olan prenses gelinliklerdir. Bu model gelinlikler belden aşağıya doğru kabarık olup belden yukarı kısmı straplezdir ve dardır. İsteyen gelinler dökümlü ve kuyruklu olan modelleri de tercih edebilirler. Gelinlik denince akla ilk genle renk beyazdır. Fakat son yıllarda kişilerin isteğine göre farklı görünmeleri için renkli gelinlik modelleri de oluşturulmaktadır. Alışılan beyaz gelinliklerin yanında krem renkli düz gelinlikler de bu sene gözdedir. Sade ve havalı görünmek isteyen gelinler için tasarlanan gelinliklerde dantel detayları önemli bir yer tutmaktadır. Fransız danteli her sezon asaleti ve zenginliği simgelediğinden gelinliklerde dantel detayının kullanılması gelinliğe ayrı bir gösteriş katmaktadır. 2014 gelinlik modelleri arasında yer alan dantel gelinliklerde kullanılan kırık beyaz, krem, toz pembe gibi renkler ön plandadır.

Evlenecek olan bayanlar dantel gelinlik modelleri arasından vücut tipine uygun olan gelinlikleri tercih edebilirler. Vücut tipine uygun olan gelinlikler arasında etekleri kabarık, çan, balık, kloş modelleri yer almaktadır.

DİĞER MODA HABERLERİ