chatsohbet
» 
2014 Takı ve Aksesuar Modelleri
a aa
Tarih : 06 Aralık 2013 11:03
2014 Takı ve Aksesuar Modelleri
2014 Takı ve Aksesuar Modelleri
reklam

2014 Takı ve Aksesuar Modelleri

   Takı ve aksesuarlar kadınların yüzyıllar öncesinden günümüze gelen en büyük tutkusudur. Kadınlar görsel olarak güzel ve alımlı görünebilmek için takı kullanırlar. Önceleri takı ve aksesuarlar kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak düşünülürken günümüzde artık birçok takı ve aksesuar firması kurulmuş ve birçok tasarımcı bu alanda hizmet vermeye başlamıştır. 2014 takı ve aksesuar modası ise her kadına hitap edecek binlerce modeli beğeniye sunmuştur.

2014 yılında özellikle aksesuarlar arasında rengârenk ayakkabılar, zımbalı ve payetli çantalar bayanların kıyafetlerini tamamlamaktadır. Kış aylarında ise birbirinden renkli eşarp ve atkılar bayanların boyunlarını süslemektedir. Bu sezon bayanların boyunlarında sıklıkla göreceğimiz tasma kolyeler daha uzun yıllar popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. Ayrıca kapalı gömlek yakalarını süsleyen altın rengi kolyeler ve uzun gösterişli modeller sezonun önde takıları arasında olacak.

Bu sezon takılarda abartı hat safhada ve büyük ve taşlı modeller çok fazla tercih edilmektedir. Bilekliklerde ise birçok rengin bir arada kullanıldığını görmek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda tek bilezik yerine çok sayıda bileziğin aynı anda takılması sezonun hitleri arasında. Kıyafetleri tamamlayan güneş gözlükleri ise bu sezon daha renkli ve daha büyük boyutlarda kullanılmaya devam ediyor. Özellikle her kıyafetin tamamlayıcısı olan kol saatler bu sezon uzun ve bileği kavrayan kordonları ile dikkat çekiyor. 2014 takı ve aksesuarlarında trend modelleri kullanarak siz de çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.

DİĞER MODA HABERLERİ