chatsohbet
» 
Akrep Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 07 Ocak 2014 6:33
Akrep Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
Akrep Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
reklam

Akrep Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
Çalışmalarınızda sabır ve özenle çalışmayı sevdiğinizden dolayı 2014 yılında hakeettiğiniz saygıyı ve itibarı kazanacağınız bir döneme giriyorsunuz, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yapmaya devam etmeniz yararınıza olacaktır. Kendisini yetiştirmeyen Akrepler inat edip yerinizde sayacaksanız, yaşamın basitliklerini elinizin tersiyle itmezseniz, 2014 yılı sizin için daha kötü geçecek gibi görünüyor. Cinsellik her akrep için önemli bir yer tutar. C*nsel açıdan en güzel dönem 2014 yılının ortalarında sizi şaşırtabilecek bir şekilde dolu dolu geçecek.
Sevgili Akrepler, ayrıca bu yıl kendinizi güçlü hissetmek, değerli ve etkileyici bulmak istediğiniz alanların başında, aşk hayatınız ve yaşamın güzelliklerinin tadını çıkarmak konuları başta gelecektir. Sabırlı davranmanız, eleştirel bakış açınızı biraz daha düzene koymanız ve mükemmellik ölçünüzü belirli sınırlar içinde tutabileceğiniz bir yıl önünüzde sizi bekliyor.
Sevgili Akrep, 2014 de kendinizi gösterme ve takdir toplama şansınız olacak. İş hayatınıza gereken önemi vermek, çalıştığınız kişilere odaklanmak zorundasınız zira tempolu bir yıl sizi bekliyor. Yılın ikinci yarısı işinizle ilgili büyük gelişmeler yaşanabilir. Çevrenizde kötü niyetli kimseler olabilir fakat biraz uyanık olursanız bunları kolaylıkla anlayabilirsiniz.
Aşkta mutluluğu yakalamak için her şeyden önce yaşamınızın sorumluluklarına her zamanki sahip çıkmayı başarmalı, güvence dolu bir iş hayatı sayesinde maddi olanaklara kavuşmanın sizi karşı cins üzerinde etkili kılabileceğini bilmelisiniz. Siz ayaklarınızın üstünde durduğunuz müddetçe hem hayatın güzelliklerini yaşayabilir hem de düzgün, seviyeli ve aklı başında kişilerle oldukça mutlu ilişkiler yaşayabilirsiniz.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ