chatsohbet
» 
Akrep Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 07 Ocak 2014 21:35
Akrep Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Akrep Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam

Akrep Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Çevremizle olan ilişkimizde gayet güçlüyüz. İnsanlar bizim gücümüzü, düşündüklerimizi, davranışlarımızı onaylamak zorundalar. O denli kuvvetliyiz. Çekici yönlerimiz tümüyle ön planda olacaktır. Bir şeye karar verdik mi, elimizden kurtuluşu olmaz. Tutkuluyuz, inatçıyız. Karşı cins üzerinde de gayet etkili olabiliriz. Gizli bir meseleyi aydınlığa kavuşturmak isteriz. Ancak dikkatli olalım. Dengeleri sarsmadan hareket edelim. İlişkilerde, karşı tarafın sizden bir şeyler gizlemesine izin vermeyin. Siz de aynı şekilde buna özen gösterin. Uzaklarla iletişim yoğun. Geçmiş konularla ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. Bir de lütfen yeni tanışmalarda özellikle güven olgusuna önem verelim. Ne de olsa Venüs geri hareket dönemindeyiz.
Hem çevremizle olan iletişimde hem de ilişkilerde tekrar bazı noktalar üzerinde ciddiyetle durabiliriz. Bir daha düşünmek ve temkinli olmaktan yanayız. Venüs geri harekette olduğu için tabii ki bu yeniden ele alma durumu gayet yararlıdır. Ne istediğimizi biliyoruz. Kararlıyız ve söylenenler değil ortaya konulanlar önemlidir diyerek incelemede bulunuyoruz. Aile, yuva, kişisel anlamdaki konular üzerinde baskılardan hoşlanmayacağız. Ev içinde özgür düşünmek, bireysel görüşlerimizi kabul ettirmek isteyeceğiz.
İş alanında, yakın çevrenizle olan temaslarınızda, bilgilenme anlamında uzun vadeli ve güvenilir olanı tercih etmenizi, disiplinli bir şekilde kendiniz için bir yol belirlemenizi sağlıyor. Enerjiniz gayet olumlu. Hırslısınız ve hedefinize odaklanmış durumdasınız. Bu güçlü duruşunuz herkes tarafından fark edilecektir. Hafta sonuna doğru, daha önce bağlantı kurduğunuz kişilerden haberler alabilirsiniz.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ