chatsohbet
» 
Aslan Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor ?
a aa
Tarih : 08 Ocak 2014 6:40
Aslan Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor ?
Aslan Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor ?
reklam

Aslan Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor ?
Aslan Burçlarının Atalarından aldığı ahlak kuralları ve davranış prensipleri, Aslanın kendine sorunlu bir yaşam yaratmasına sebep olur. İnatçı ve önyargılı olabilir. Oysa hatalar insanlar içindir. Kendi iç benliğinizi dinleyip 2014 yılında daha düşünceli, duygusal ve daha rahat bir yaşam tarzına geçiş yapabilirsiniz.
Dostluk ve arkadaşlığa önem verdiğiniz için 2014 yılında daha kalıcı ilişkiler sizi bekliyor. Özel ilişkilerinizde de daha sıcak ve sevgi dolu olacağınız bir dönem geliyor. Her ilişkinizde burcunuzun özelliği olarak lider olmak istiyorsunuz. Fakat yeni yılda karşınızdaki insanlarında farklı bir kişilikleri farklı bir dünyaları olduklarını anlayarak daha esnek olmayı öğrenecek ve daha mutlu olacaksınız.
Değişik yerlerden ve değişik projelerden para kazanma isteğiniz bu yıl yoğunlaşabilir. Durumunuza bir an önce aydınlık kazandırmak için sabırsız davranmanız mümkündür. Kendi işinizden gelen paralar dışında, hiç ummadığınız yerlerden de gelen kısmetleriniz olabilir.
Bekâr yada kalbi uzun süredir boş olan Aslanlar senenin ilk ayları ile beraber aşk hayatınızda kıpırdanmalar başlayacak. Mart gibi eski sevdiğinizin yada geçmişte ilgi duyduğunuz biri ile ilgili bir haber alacaksınız. Bu bir karşılaşma da olabilir. Nisan Mayıs gibi eski tanıdığınız biri ile kısa süreli bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Eğer evleneceğiniz doğru insanı arıyorsanız geçmişi deşelemenin size bir faydası olmayacak.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ