chatsohbet
» 
Aslan Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 07 Ocak 2014 11:42
Aslan Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Aslan Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam

Aslan Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Genel olarak bir ilişkide bedensel ve zihinsel uyumu bir hayli önemseyeceğiz. Bir şeylere zorunlu olmaktan hoşlanmayacağız. Eğer beraberlikte sorunlarımız varsa, bunlar biraz kafamızı karıştıracak gibi. Kendimizi baskı altına alınmış gibi hissedebiliriz. Ailevi, iş veya ilişki anlamında pek etkin bir aya adım atmıyoruz. Daha ziyade sağlığımız ve rutin hayatımıza göre akışta kalmamız, sakin olmamız gerekiyor.
İlişkinizde mantıklı yaklaşımlar çok önemli. Bireysel açıdan olaylara bakan bir partneriniz varsa, bu ilişkinin geleceği hakkında uzlaşmazlık yaşanabilir. Dikkatli olmak gerekiyor. Birbirinizin düşüncelerini derinlikli bir şekilde bakmalısınız, sabırlı olmalısınız. Hafta sonuna doğru iletişim olumlu hale gelecek.
Çalışma hayatımızla ilgili konularda sorumluluklar, toplumsal hizmet konuları, sabırlılık, dikkatlilik ve işlerimizde kararlılık bir hayli öne çıkıyor. Disiplinli çalışmaya özen göstereceğiz. Sağlığımızla ilgileneceğiz. Özellikle kemiklerimizi güçlendirici kalsiyum takviyesi alalım. Dişlerimiz çok önemli. İş hayatımızla ilgili konularda veya genel olarak ılımlı, uyumlu davranalım. İşlerimizi kararlı bir şekilde bitirelim.
Bir yandan işlerimizle, sağlığımızla ilgileneceğiz, diğer taraftan evimizle alakalı konular üzerinde derinlikli düşüneceğiz. Her şeyi yeniden gözden geçirebiliriz.
Parasal konularda gizliliklerimizi koruyacağız. Hesabımızı iyi yapmalı, çıkarlarımızı gözetmeliyiz. İşimizin getirisi bizim için önemli. Hayatımızı garanti altına almak istiyoruz. Buna göre maaşımızda bir artış bekleyeceğiz veya bunu bize sağlayacak bir iş düşüneceğiz.
Parasal konularda yenilikçi görüş sahibinde olan kişilerle bir araya gelebiliriz. Görüşmelerde bulunabiliriz. Bizi destekleyecek insanlarla karşılaşabiliriz. Kararsız kaldığımız konularda önümüzü görebiliriz.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ