chatsohbet
» 
Balık Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 07 Ocak 2014 18:50
Balık Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Balık Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam

Balık Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor ?
Sosyal hayatta güçlü insanlarla kuracağınız temaslar bir hayli etkili olacaktır. Siz, tecrübeli, aklı başında, ne istediğini bilen kişilerle ilişki kurmaktan yanasınız. İllaki aşık olayım, bir beraberliğim olsun diye düşünmüyorsunuz. Karşınızdaki kişinin bir amacı olmalı. Sizi destek vermeli, aynı şekilde birbirinize kol kanat gererek bütünleşmelisiniz. Enerjiniz bu ay oldukça yoğun ve kuvvetli. Tanıştığınız, bağlantı kurduğunuz karşı cinse dikkat ediniz. Onun net ve dürüst davranıp davranmadığını araştırınız. Yeni tanıştığınız kişiyle veya şu anda devam etmekte olan ilişkinizde partnerinizle aşk hayatınızı ilgilendiren konularda bazı durumların yerli yerine oturması için, Mart ayına kadar sakin olacağız. Hem ciddi düşüneceğiz hem de güvende olmak isteyeceğiz.
Çalışma hayatında hedefimizi belirleme, ilerisi adına düşündüğümüz işleri araştırma, işimizde ustalaşma, bir takım kurslara katılma, tecrübe edinmek için staj görme, bazı kişilerle bir araya gelerek iş anlamında görüşme yönünde etkili olacak Kova burcundaki Yeniay ile yıla ve Ocak ayına adım atmaktayız. Bütün bu konularda güçlü bir enerjiye sahibiz. Gücümüzü yükselten sezgilerimiz ve hırsımız sayesinde yeni bir sayfa açmaya kararlı oluruz. Kariyer hayatımızla ilgili meselelere daha ciddi ve ilerisi adına yükseleceğimiz şekilde bakabiliriz.
İş konusunda özellikle yeni bir iş düşünüyorsak, bunun ön araştırmasını yapmak lazım. Eğer hayatınızda yeni bir yön değişikliği yapmak istiyorsanız, sözgelimi çocuk sahibi olmak, ailenizle yaşamak, ortak bir iş kurmak gibi, bunlar üzerinde mutlaka iyi düşününüz. Çünkü kariyer evinizin yöneticisi Jüpiter ve kazanç konularında etkili olan Venüs gerilemekte. Aklımız başımızda olmalı mutlaka.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ