chatsohbet
» 
Başak Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 09 Ocak 2014 7:10
Başak Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
Başak Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
reklam
Etiketler :

Başak Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor ?
Başak burcu insanından dikkat gerektiren tüm işlerde başarı beklenir. Bu başarılarının meyvesini 2014 yılında alacaksınız gibi görünüyor. Aşka ve sevgiye karşı isteksiz olduğunuzu düşünenler olabilir. Çekingen ve tutuk görünmenizin sebebi istediğiniz ve sevdiğiniz kişileri daha fazla incelemeniz ve eleştirmeniz. Sevdiğiniz insanla aklınızı paylaştığınız kadar duygularınızı da paylaşmayı istiyorsunuz. Yeni yılda özel fırsatlar sizi bekliyor, kendinizin ve karşınızdaki insanın duygularını daha fazla önemsemeyi ve tartışma anında savunmaya geçmemeye dikkat ederseniz, daha güzel günler sizi bekleyecek, çünkü sevdiğiniz ve bağlandığınız zaman daha koruyucu olursunuz ve böylelikle ilişkileriniz daha da derinleşir.
Özellikle yılın ilk ayları gözlem gücünüz yüksek. Kıvrak zekânızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız birçok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.
İlişkinizle ilgili konularda inatlaşmayınız. Sen ve ben demek yerine biz olunuz. Yeni bir ilişkide hemen karar vermeyiniz. Dikkatlice gözden geçirmelerde bulununuz. Nisan gibi sosyal ilişkilerinizde durgunluk, iletişimle ilgili konularda yavaşlıklar görülebilir. Bu sizi yıldırmasın Temmuz sonu rutin yaşamınıza renklilik gelecek ve var olan ilişkinizde de güzel bir dönem başlayacak.
Kalbi boş yalnız olan başak burçları için bu yıl aşk ve evlilik konuları gayet iyi görünüyor. Ancak kafalarının netleşmiş olması geçmiş yıllardan ders almış olmaları önemli. Yılın ilk yarısı sıra dışı ve oldukça sempatik, ahlaki açıdan güçlü bir insanla yakınlaşmanızın olabileceği gibi bir aile dostunuz aracılığı ile tanışacağınız birinin de sizden hoşlanması söz konusu.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ