chatsohbet
» 
Başak Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 08 Ocak 2014 12:00
Başak Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Başak Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam

Başak Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor ?
Aşk hayatımız güçleniyor. Bütün güçlü yanlarımızı ifade edebilmemiz, karşı cins üzerinde etkili olacağız. Yeri geldiğinde baskın davranacağız. Partnerimizle bütünleşeceğiz. Eğer istersek, elde edemeyeceğimiz bir şey olamaz. Yaşadığımız ilişki bizi yeniden yaratıyor gibi. Bu kısa süreli enerjinin tadını çıkarmak lazım. Haz duygumuz bir hayli ön planda olacak. Problemler varsa onları kökünden kazıyabiliriz. Size kimsenin hükmetmesine izin vermezsiniz. Egonuz bir hayli yükselir. Değerli bulduğunuz her şeye sahip çıkarsınız. Yeni tanışmalar eklidir. Ancak ciddiyete dönüşmesi kolay olmaz. Eğer sevgilinizden ayrı iseniz, ondan bir haber alabilirsiniz. Fakat aceleci davranmayın.
Sorumluluk sahibi kişilerle tanışabiliriz. İlişkilerde sabırlı, dikkatli, çekici kişilerle bağlantı kurabiliriz. Ancak Venüs geri hareketini unutmayalım. Karşımızdaki kişiyi iyice tanımayı da ihmal etmeyelim. Girdiğimiz ortamlarda karşı cinsin dikkatini çekebiliriz. Geçici ilişkilere değil, kalıcı olanlara öncelik tanıyacağız. İşi gücü var mı, mali konularda durumu nedir, nasıl davranışlara sahip bunları gözden geçireceğiz. İlişkimizde sorunlar varsa, bunları tekrar bir gözden geçirelim. Paylaşımdan hoşlanan, ancak gelecek konusunda soru işaretleri uyandıran kişilere de dikkat edelim.
İş ilişkilerinde sorumluluk duygumuz yüksek. İşimize önem vereceğiz. Kendimizi güçlü bir şekilde zirveye taşıyabiliriz. Ancak zaman zaman kırılganlık, kendimizi tam olarak güvende hissetmeme, çekimserlik, yaptıklarımızdan emin olmama, girişken davranmama gibi haller görülebilir. Maneviyatımızı güçlü tutalım. Başarılı olabiliriz.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ