chatsohbet
» 
Bayram Seyahati İçin Pratik Öneriler
a aa
Tarih : 03 Aralık 2013 11:00
Bayram Seyahati İçin Pratik Öneriler
Bayram Seyahati İçin Pratik Öneriler
reklam
Etiketler :

Bayramlar birlik, beraberlik ve dayanışmanın had safhada olduğu günlerdir İnsanlar genellikle bayramlarda büyüklerini ziyaret ederek onlarla bayramlaşırlar. Bazı durumlarda ise bayram tatilini fırsat bilenler bayramlaşmak yerine kısa bir tatil geçirmeyi tercih etmektedirler.

Bayramda ailesinden ve akrabalarında uzakta olanlar bayramı büyük bir heyecanla karşılarlar. Valizlerini hazırlayıp yola çıkacakları günü sabırsızlıkla beklerler. Valiz hazırlamak eğlenceli bir iş olmakla beraber bunun yanında çeşitli zorlukları da vardır. Eşyalarınızı bavula yada valize yerleştirmeden önce bavulunuzun güzel kokması için kokulu mendillerle bavulun içini kaplayabilirsiniz. Eşyalarınızın valizinizde daha az yer kaplamasını istiyorsanız kıyafetlerinizi rulo haline getirerek bavulunuza yerleştirebilirsiniz. Bir diğer pratik öneri ise bayramda takacağınız takılara ilgilidir. Kolyelerinizi ve bilekliklerinizi bir araya koyarsanız birbirine dolaşır birbirinden ayırması güçleşir. Bunun gibi sorunlarla karşılaşmamanız için kolyenizi herhangi bir pipete takabilirsiniz.  Ayrıca küpelerinizin karışma ve kaybolma ihtimalini en aza indirmek istiyorsanız onları bir arada tutmak için düğmelerin deliklerinden yararlanabilirsiniz. Seyahat esnasında yanınıza alacağınız kalın bir atkı sizi soğuktan koruyacağı gibi aynı zamanda battaniye olarak kullanmakla birlikte uykunuz geldiği zaman bir yastık vazifesi de görmektedir.

Yolculuk esnasına başınıza talihsiz olaylar. Çantanızı ya da cüzdanınız kaybedebilirsiniz. Parasız kalma ihtimaline karşı bayanlar daha önce kullanıp bitirdikleri ruj kutularının içine para saklayabilirler. Bayram tatilini geçirmek için ister tatil yörelerini seçin isterseniz bayramı ailenizle birlikte geçirin bu pratik öneriler seyahat sırasında işinize yarayacaktır.

DİĞER HABER HABERLERİ

  • Omegla TR

   Omegla TR

   Rusya'nın en yaygın olarak kullanılan chatroulette alternatifi olarak Multi Bay ve Bayan arkadaşlık sitesi...

  • En Yeni Sohbet Odaları

   En Yeni Sohbet Odaları

   Sizlere uzun yıllardır bir çok Sohbet aramaların da hizmet veren Chat Sohbet Sitesi artık daha yeni ve...

  • Türkiye Nin Tatil Köyleri

   Türkiye Nin Tatil Köyleri

   Güzel ülkemizin, gezilecek ve görülecek yerleri o kadar çoktur ki yaz aylarında insanlar nereye tatile...

  • Sohbet Odaları Tatil Keyfi

   Sohbet Odaları Tatil Keyfi

   Ülkemiz de insanların yaz aylarında ki en büyük sıkıntısı, kendi ülkelerinde çok fahiş fiyatlara tatil yapmak...

  • En Uygun Tatil Yerleri

   En Uygun Tatil Yerleri

   Yaşadığımız dünya teknoloji çağı olmasına karşılık, insan emeğinin de teknoloji ile yarıştığı bir çağ halini...