chatsohbet
» 
Boğa Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 09 Ocak 2014 13:11
Boğa Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Boğa Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam
Etiketler :

Boğa Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor?
Uzakta olan kişilerle görüşmelerin işaretçisidir. Eskiye dair meseleler üzerinde konuşulur. Şu anda üzerinde düşündüğünüz mesele için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Fikirlerinizi paylaşın ancak ilişkiyi zamana bırakın. Siz ciddiyetten yanasınız. Değerlerinize sahip çıkıyorsunuz. Güven arıyorsunuz. O zaman ilişkimizde veya yeni tanışmalarda ölçülü konuşmamızda yarar var.
İlişkinizi önemsemektesiniz. Fakat bazı problemler sizi yoruyor. İlişkisi olmayan Boğalar, karşı cinsle olan her türlü iletişimde fazlasıyla ciddi düşünecekler. Hislerimizi pek samimi bir şekilde dile getirmekten kaçınacağız. Önce bir bakmak, karşımızdakini anlamaktan yanayız. Hafta sonuna doğru, enerjiler bir hayli yoğun. İlişkinizde geçmiş meseleler üzerinde duracaksınız. Yeni tanışmalarda, çekimser davranabilirsiniz. Partnerinizin üzerinizdeki etkisi yoğun. Beraberliğinizdeki pürüzleri birlikte halledebilirsiniz.
İş hayatınız, uzak yolculuk, bilgilenme, eğitim, uzmanlık yönünde temaslarınız yoğun. Sizi geliştirici konulara, alanlara yönelerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Geçmişi geride bırakıp yeni bir sayfa açmak istersiniz. Köklü ve derinlikli bir şekilde, sezgilerinizin rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Ancak yazılı, sözlü anlaşmalarda dikkatlice gözden geçirmede bulunmadan hareket etmeyelim. Önceden başvurduğumuz veya iletişime geçtiğimiz kişiler arayabilir. Bir takım teklifler karşınıza çıkabilir. Duruma bakınız, gelişim anlamında ve uzun vadeli olarak düşününüz.
İş hayatınızla ilgili konularda mantıklı, alternatiflere açık, sağduyulu bir şekilde hareket etmemizde yarar var. Yenilikçi düşünmek, gereksiz şeylere kafamızı takmamak lazım.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ