chatsohbet
» 
Burçlara Göre Karakter Analizi ve Burç Yorumlarının Önemi
a aa
Tarih : 25 Aralık 2013 17:55
Burçlara Göre Karakter Analizi ve Burç Yorumlarının Önemi
Burçlara Göre Karakter Analizi ve Burç Yorumlarının Önemi
reklam

Koç Burcu
Koç burcunun simgesi olan boynuz, cesaretin ve atılganlığın simgesi olmaktadır. Koç ateş grubunun elementidir. Sıcak kanlı, zeki ve çabuk kavrayabilen kişiliğe sahiptirler. İlk burç olmasından dolay başlangıca işarettir. Etraflarına ışık saçarlar. Koç borçları ön planda olmayı severler. Kendilerini ilgilendiren konuları ön planda tuttuklarından dolayı çevresindeki kişilerin ne yaptıkları ile fazla ilgilenmezler. Lider özelliğine sahip olan koçların, rengi kırmızı, metali demir, değerli taşı yakuttur.
Koç burcu ile ilgili aylık, haftalık ve hatta günlük burç yorumları birçok platformda yer almaktadır. Koç burcu olanlar eğer burçlarının gün, hafta, ay veya yıl içerisinde neler anlatacağını merak ediyorlarsa; haftalık burç yorumu, günlük burç yorumu veya aylık burç yorumu ile ilgili yayınlar yapan veya bilgiler sunan platformları düzenli olarak takip edebilirler. Böylece burçlarının özellikleriyle kendi yaşamlarında başlarına gelen olayları da ne derece kesişip, ne derece kesişmediği konusunda doğru bir şekilde analiz edebilirler.
Boğa Burcu
Boğa burcu toprak elementine sahiptir. Kavgadan ve stresli ortamlardan kaçınırlar. Yaşamlarını garanti altına alacak ev, mal ve arsa gibi yatırımları yaparlar. Değişime çok açık olmadıkları için hayatları monotonluğa dönüşebilir. Hakkını yedirmez ve alana kadar uğraşır. Yemeye düşkün bir yapıları vardır. Kimsenin huzurunu bozmazlar ve huzurlarının kaçmasını istemezler.
Yine boğa burcu ile ilgili aylık, haftalık ve günlük burç yorumlarına, boğa burcu sahipleri birçok platform üzerinden ulaşabilirler. Böylece onların burçlarının yorumlarına göre neler bekleyip, neler beklemediğini de daha iyi öğrenebilirler.
İkizler Burcu
İkizler burcu hava elementine sahiptir. Bu burçlar zeki ve yöneticidirler. İkizler burcu yeniliklere açık, mantıklı, canlı ve sempatiktirler. Aynı anda bir kaç işi birden yapabiliriler. Değişken olduklarından dolayı kararları değişebilir.
İkizler burcu insanları bu şekilde burçlarının onlara neler anlattığını, burç yorumlarına göre onları gerçek hayatta nelerin beklediğini, iş hayatlarında veya aşk hayatlarında ne tür tavırlar takınmaları gerektiğini güncel bir şekilde takip ederek rahatlıkla öğrenebilirler.
Yengeç Burcu
Yengeç burcu su elementine aittir. Yengeç burçlar aşırı hisli ve duygusal yapıya sahiptir. Bu yapılarından dolayı alıngan ve kırılgandırlar. Bu burçlar dışarıda yumuşak ruhlarını saklamak için olduklarından daha sert gözükürler. Ailene bağlarına önem verirler ve yardımseverlilik bakımından çok hassastırlar. Kendilerine ait olan şeyleri benimserler ve bu durumda kıskanç bir yapı oluşturur.
Ayrıca Yengeç Burcu ile ilgili aylık, haftalık, günlük burç yorumlarını da; Yengeç Burcu insanı takip edebilir. Böylece hem kendi ruh halleriyle yorumda anlatılan ruh hallerini kıyaslama fırsatı bulabilirler. Bunun yanı sıra; burç yorumlarına göre onları günlük hayatta nelerin bekleyip beklemediğini de öğrenebilirler.
Aslan Burcu
Aslan burcunun elementi ateştir. Lider ruhlu olan aslanlar, yönetmeyi severler. Bu burca sahip kişiler iyi organize yaparlar ve zihinleri açıktır. İyi oldukları zamanlarda yardımsever ve güler yüzlüdürler. İsteklerini kabul ettirmeye çalışırlar ve başkalarının hayatlarını da yönetmeyi severler.
Aslan burcu insanı günlük burç yorumlarını takip ederek, burç yorumlarına göre günlük hayatta iş ve aşk hayatında nasıl davranması gerektiğini de güncel bir şekilde öğrenebilir.
Başak Burcu
Toprak elementine sahip olan başak burçları, çalışkan ve pratiktirler. İlişkilerinde netlik görmek istediklerinden dolayı en ufak bir şeye takılabilirler. Başaklar sorumluluktan kaçmazlar. Detaylara fazla takıldıklarından dolayı ilişkilerini biraz yorabilirler.
Günlük burç yorumları Başak Burcu için de güncel bir şekilde yapılamaktadır. Yani Başak Burcu insanının da bu gibi genel durumlar harici günden güne değişebilen özellikleri bulunabilir. İş hayatı, arkadaş ilişkileri ve aşk hayatı da buradan güncel burç yorumları ile takip edilebilir.
Terazi Burcu
Hava elementinde yer almaktadır. Terazi burcuna sahip kişiler adil ve objektiftirler. Adalet duyguları fazla gelişmiştir. Nazik ve kibarlıklarını istemedikleri bir konuda ısrar edilirse kaybedebilirler. Dostluklarında vefasızlık onları fazlasıyla üzer. Çevresinde yaşanılanlara karşı meraklıdırlar.
Terazi Burcu özellikleri de kişiye has bir şekilde gün içerisinde değişkenlik gösterebilir. Normal olarak da her insanın günü gününü tutmayabilir. Bu şekilde güncel burç yorumlarının yer aldığı ve günü gününe burçlar hakkında yorumların yapıldığı platformlardan bu burcun özellikleri de güncel bir şekilde takip edilebilir.
Akrep Burcu
Akrep burçları yaşama bağlı burçlardır. Ukala ve kendini beğenmiş kişileri sevmezler. Biraz kuşkucu yapıya sahiptirler. Kolay kolay inanmazlar ama inandıkları zamanda inandıklarını sonuna kadar savunurlar. Sabırlı ve özenli bir şekilde çalışırlar. İlişkilerinde fazla özgürlükçü olmadıkları gibi kıskançtırlar.
Akrep burcu insanı da; tıpkı diğer burçlarda olduğu gibi günlük veya anlık değişimler yaşayabilir. Günlük burç yorumlarının yer aldığı platformlardan bu burcun gün içerisinde yaşayabileceği değişimler, karşılaşabileceği durumlar veya olaylar, ayrıca önemli anlar güncel olarak takip edilebilir.
Yay Burcu
Değişken yapıya sahip yay burçları, yeniliğe açık, hareketli ve özgürlüklerine düşkündürler. Muhafazakar bir yapıya sahipseniz yaylar sizler için fazla yorucu olabilir. Yaylar maymun iştahlı olduklarından ilişkilerini zor durumda bırakabilirler. Birlikteliklerinde kısıtlanmayı sevmezler. Onunla birliktelik sıkıcı değil hatta hareketli olur. Yay burçları sorumsuz, savruk, aşırı zevk düşkünü ve dikkatsiz olabilirler. Geniş düşünen, yeniliğe açık, felsefi özelliğe sahiptirler.
Genel olarak yukarıda yer alan özellikleri bünyesinde barındıran Yay Burcu insanı; gün içerisinde dönem dönem farklı özellikleri ve durumları kendisinde gözlemleyebilir. Bu nedenle günlük burç yorumlarını takip edilerek gün içerisinde bu burç insanının hangi durumlarla karşılaşabileceği saptanabilir. Burç yorumlarını dikkate alan birçok insan bu şekilde günlük burç yorumlarını takip ederek, gün içerisinde vereceği kararları da yoruma dayalı bir şekilde vermektedir.
Oğlak Burcu
Oğlaklar sert görünümlüdürler ama içlerinden hassastırlar. İlişkilerinde sağmalığa ve güvenirliğe önem verirler. Bu burçlar aileyi ve gelenekleri önemserler. Gerçekçi yapılarından dolayı güven uyandırırlar. Eş olarak seçebileceğiniz sağlam bir karakterdirler. Ciddilikleri, tutuculukları ve güçlü iradeleri sayesinde iyi bir sırdaştır.
Genelde ciddi ve sert görünen Oğlak Burcu insanını da; gün içerisinde farklı durumlar, özellikler ve olaylar bekleyebilir. Yani her ne kadar sert görünse de; burcunun günlük özelliğine göre kimi zaman gayet yumuşak, samimi ve duygusal bir tavır da takınmaları mümkündür. Bu nedenle bu burç sahibi insan, eğer burçlarla da alakalı ise; günlük burç yorumlarını takip edebilir.
Kova Burcu
Dik kafalı olan kovaların hayal gücü sınırsızdır. Kişisel özgürlüklerine düşkünlüklerinden dolayı en yakın ilişkilerini kesip atabilirler. Yeni şeyleri keşfetmeyi severler. Kova burcuna sahip kişilere yaklaşmak kolay değildir. Arada her zaman bir mesafe bırakırlar.
Genelde maceraperest bir kişilikleri bulunan Kova Burcu insanını da gün içerisinde farklı olaylar ve değişimler bekleyebiliyor. Bu nedenle güncel burç yorumlarının yer aldığı ve günü gününe burçların özelliklerinin paylaşıldığı platformlar aracılığı ile bu burç özelliklerini takip etmekte fayda vardır. kişi bu şekilde gün içerisinde alacağı kararları da daha sağlıklı, daha mantıklı veya burcunun o gün içerisinde anlattığı özellikle uyuşacak şekilde verebilir.
Balık Burcu
Sanata eğilimli bir burçtur. Fedakar ve verici bir burçtur. Arkadaşlık ilişkilerine önem verdiklerinden yapılan hataları affetmezler. Bilmeyi ve öğrenmeyi seven balıklar, mistik güçleri çok fazladır. Çabuk karamsarlaşabilen balıklarla yaşamak hem zevkli hem de zordur.
Genel olarak yukarıdaki özellikleri bünyesinde barındırmakta olan Balık Burcu da tıpkı diğer burçlar gibi günden güne değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle günlük burç yorumlarını takip etmek ve her gün bu burç insanını nelerin beklediğini öğrenmek en sağlıklısı olacaktır. Bu şekilde kişi de burcunun özelliklerine göre gün içerisinde alacağı kararlara daha hassas yakalaşabilir.

Burçlar Göre Karakter Analizi ve Burç Yorumlarının Önemi

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ