chatsohbet
» 
Burcunuza Göre Hangi Giyim Stili Sizi Yansıtıyor
a aa
Tarih : 20 Ocak 2014 2:17
Burcunuza Göre Hangi Giyim Stili Sizi Yansıtıyor
Burcunuza Göre Hangi Giyim Stili Sizi Yansıtıyor
reklam

Burcunuza Göre Hangi Giyim Stili Sizi Yansıtıyor ?
KOÇ: Kendilerine olan güvenleriyle dikkat çeken Koç burcu kadınları, vücutlarını saracak etek ve elbiselere bayılır.
BOĞA: Boğazlarına oldukları kadar güzelliklerine de düşkün olan Boğa Burcu kadını, kıyafetlerini renkli aksesuarlarla tamamlamayı sever. Kalabalık ve rengârenk takılar Boğa kadınını yansıtır.
İKİZLER: Genelde dağınıklığıyla bilinen İkizler burcu, kıyafetinde de üzerinde bol duracak sweatshirtleri tercih eder.
YENGEÇ: Burçlar arasında en hassas ve romantik olarak bilinen Yengeç’ler, giyimlerinde de bu özelliklerini yansıtmayı ihmal etmez.
ASLAN: Süslü giyinmeyi seven Aslan Burcu kadınları modayı yakından takip etmekten geri kalmazlar. Sezonun modası mini deri etekle çok şık görünebilirler.
BAŞAK: Evini asla dağınık göremeyeceğiniz Başak Burcu titizliğe çok önem verir. Genelde açık renkleri seven Başak Burcu kadınlarına mavi ve tonları çok yakışacaktır.
TERAZİ: Klasik parçalardan vazgeçemeyen Terazi Burcu kadınları için en uygun kıyafet şık döpiyeslerdir.
AKREP: Doğal görünümünü hep koruyan Akrep Burcu kadını, arada bir de olsa elbise giymeyi sever. Özellikle robadan elbiseler Akrep kadınları için son derece uygundur.
YAY: Renkli kişiliklerini kıyafetlerine yansıtmayı seven Yay kadınları, tek renk kıyafetlerden ziyade renkli ya da iddalı renkler giymeyi ve takıştırmayı severler.
OĞLAK: Zevkli seçimleriyle etrafındakiler tarafından beğeni toplayan Oğlak kadınları, kıyafetlerini tamamlayıcı şık aksesuarlara bayılırlar.
KOVA: Modern görünüşten hoşlanan Kova kadınları, seçtiği kıyafetlerde fazla cesur davranmazlar. Klasik kesimler Kova kadınlarını yansıtabilen parçalardır.
BALIK: Nostaljik tasarımların modernize edilmiş hallerini tercih eden Balık kadınları, lacivert, füme gibi renkleri şık bir kombinle kullanabilirler.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ