chatsohbet
» 
Erkeklerin Kadınlarda Aradığı Belli Başlı Özellikler
a aa
Tarih : 18 Kasım 2013 11:30
Erkeklerin Kadınlarda Aradığı Belli Başlı Özellikler
Erkeklerin Kadınlarda Aradığı Belli Başlı Özellikler
reklam

Erkeklerin Kadınlarda Aradığı Belli Başlı Özellikler
Bayanların erkeklerde aradığı özellikler gibi erkeklerin de bayanlarda aradığı belli başlı özellikler vardır. Öncelikle özellik aramadan önce kişiyi etkileyen elbette ki dış görünüştür. Her ne kadar dış görünüşte erkeklere göre göreceli de olsa kalıplaşmış bazı olgular söz konusudur. İşte bunlardan bir kaçı;
**Duruş şekli, kişideki duruş kavramı dış görüşünü en çok etkileyen davranış biçimidir. Duruş, kişinin iç dünyasının dışa yansıma şeklidir. Kendinden emin bir duruş erkekte bir etkilenme biçimidir. Duruşu ön plana çıkaran etken ise özgüvendir. Kendine öz güveni olan bir bayanın duruşunu gösteren en basit görünüş ise yürüyüşüdür. Kendinden emin adımlarla yürüyen bir bayan erkekte keskin çizgileri olan bir bayan izlemi yaratır. Bu erkek için önemlidir.
**Bakımlı olma, bakım bir bayanın kendine gösterdiği özveridir. Kendine özveri gösteren bayan saç diplerinden tutun da ayak diplerine kadar bakım gösteren kişidir. Günlük hayatımızın çeşitli telaşları ve sorunları karşında ilk olarak etkilenen dış görünüşümüzdür. Burada dikkat edilmesi gereken kişinin her ne durumda olursa olsun kendini bırakmamasıdır. Erkekler ilk etapta karşıdaki kişiye baktığında etkilenmek adına bir yön ararlar. Giyimden tutunda kokuya kadar dikkat eder ve bazen basit ama gizli bir çekicilik sunan saç rengiyle dahi etkilenebilirler. Göz renginiz güzel olabilir fakat karşıdaki kişiye güzel görünmesi için bir çekicilik tılsımın eklenmesi gerekebilir. Sürülecek olan bir likit ya da göz farı bu gizeme basit dokunuşlarla güzellik katabilir.
**İlk Dokunuştaki Eller, dokunma hissi her zaman için kişiyi etkilemede her ne kadar ön planda gibi gözükse de dokunuşları özel kılan durumlar gerekmektedir. Karşıdaki kişi ile yaptığınız bir tokalaşma kişiyi tamamen etkiniz altına almanıza sebep olabilir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken şey ellerin yumuşaklılığı yani pamuk gibi ellerin hissini oluşturması ve tokalaşma sonunda karşıdaki kişiye bırakacağı kokudur. Çok basit bir olaydır fakat etkisi büyüktür. Ellerine süreceğiniz bir kremle bakımını yapabilir ve avuç içerisine sıkacağınız kokunuzla karşıdaki kişiye kokunuzu bırakarak etki altına alabilirsiniz.
**Özverili ve başarılı olmak, özverili olmak hem kendinize olan saygınız hem de karşıdaki kişiye duyduğunuz saygıdır. Bir bakıma anlayışlı olma da diyebiliriz. Yaşadığınız birliktelikte erkeğin duygularına ve eşyalarına gösterdiğiniz özveri erkeği her zaman için duygusal anlamda etkiler. Erkeklerin başarılı kadınlarda etkilenmesinin nedeni ise gözü kapalı bir şekilde her konuda güvenebileceğinin ve yardım konusunda asla bilmiyorum ya da yapamam cümlesi ile karşılaşmayacaklarının farkında olmalarıdır.
**İnce bir düşünce ve zevkli olmak, zevk kapsamı oldukça geniştir. Erkeğe hitap eden zevkleri bulmak sizi vazgeçilmez kılabilir. İnce düşünce ise yaşadığı her olayda anlayış gösterip yeri geldiğinde uzak kalmak bile erkeği etkiler.
**Doğal olma, aslında erkeklerin en çok hoşnut oldukları özelliklerden biride kadının doğal olmasıdır. Yapmacık gülümseler sizi asla şirin göstermez tam tersi iticilik yaratabilir. Ağlamanız gerekiyorsa ağlamalı ve akan burnunuzu silmek için peçete aramalısınız. Yani içinizden geldiği gibi davranmalı ve kendiniz asla kasmamalısınız.
**Anaç bir ruha sahip olma, erkekler her ne kadar özgür bir kılıfta olsalar da karşıdaki kişinin kollarında emin bir şekilde teselli bulacağına hep inanmak isterler. İlişkilerinizde yeri geldiğinde yaraları sarmayı bilmeli ve teselli cümlelerini esirgemelisiniz.

DİĞER İLİŞKİLER HABERLERİ

  • Gabile Sohbet

   Gabile Sohbet

   Türkiye de Fenomen haline gelen Gabile kullanıcılar arasında tamamen diğer arayışlardan farklı bir görüş ve...

  • Eşim Beni Aldatıyorsa Nasıl Anlarım

   Eşim Beni Aldatıyorsa Nasıl Anlarım

   Eşim Beni Aldatıyormu, Eşim Beni Aldatıyor, Eşim Beni Aldatıyorsa Nasıl Anlarım. Bugün sizlere bu başlık...

  • Okulda Gerçek Aşk Var mı

   Okulda Gerçek Aşk Var mı

   Okul dönemleri nin ilk günlerin de kalperi büyük bir heyecanla hoplatmaya devam eden o günler de...

  • insan ilişkileri

   insan ilişkileri

   Günümüzde insan ilişkilerini yürütmekte bazen zorluklar çekiyoruz. Özellikle kafamıza uymayan bazı kişilerle...

  • Zorunlu Evlilikler

   Zorunlu Evlilikler

   Zorunlu Evlilikler Kişinin hayatına yön vermesi ve soy devamı adına yapılan evlilikler kimi zaman zorunluluk...