chatsohbet
» 
Giysilerle Zayıf Görünmenin Yolları
a aa
Tarih : 02 Aralık 2013 9:59
Giysilerle Zayıf Görünmenin Yolları
Giysilerle Zayıf Görünmenin Yolları
reklam
Etiketler :

Giysilerle Zayıf Görünmenin Yolları

            Fazla kilolar kimsenin memnun olmadığı sorunlardan bir tanesidir. İnsanlar sırf kilolu olduklarından alışverişe çıktıklarında istedikleri kıyafetleri alamazlar. Fazla kilolar çoğu bayanın korkulu rüyası olup onları depresyona kadar sürüklemektedir. Kilolarından kurtulmak için çeşitli yolları denerler. Kilo vermek meşakkatli ve kimilerine göre de uzun bir süreçtir.

Giyinmeyi bilen insanlar fazla kilolarını saklamayı başarmaktadırlar. Yani giysilerle daha zayıf görünmenin yollarını bulmuşlardır. Yanlış elbise seçimi zayıf insanları daha kilolu göstereceği gibi kilolu insanları da olduğundan daha şişman göstermektedir. Giyinerek kiloları gizlemenin püf noktaları vardır. Daha zayıf görünmek istiyorsanız ilk yapacağınız şey aynı rengin tonlarını kullanmak ya da tek renk giyinmektir. Gömleğinize, pantolonunuza ayakkabınıza ve çorabınıza varana dek tek renk olmalıdır. Kahverengi, koyu mavi ve siyah daha uzun ve ince görünmenizi sağlayacak olan renklerdir. Giyeceğiniz elbisenin kumaşı ve bedeni de zayıf görünmeniz için bir hayli önemlidir. Seçmiş olduğunuz kumaş türü bedeninize yapışacak cinsten olmamalıdır. Eğer bedeninize yapışırsa fazla kilolarınız meydana çıkar. Kıyafetlerinizdeki desenler ve çizgiler de sizi kilolu ya da şişman gösterebilir. Eğer kıyafetlerinizde enine çizgiler var ise olduğunuzdan daha fazla kilolu görünebilirsiniz. Bunun için tek renk ya da boyuna çizgileri olan bir kıyafeti tercih edebilirsiniz.

V yakalı kazaklar ve tişörtler boyunuzun daha uzun olduğu algısını yaratırken pilili pantolonlar karın bölgenizin daha kalın görünmesine neden olacaktır. Kullandığınız iç çamaşırının da zayıf görünmeniz açısından önemi büyüktür. Bedeninize küçük gelen iç çamaşırları fazla kilolarınızı sıkıştırarak meydana çıkmasına neden olmaktadır.

DİĞER MODA HABERLERİ