chatsohbet
» 
Göz Altı Yağ Bezeleri ( İbrahim Saraçoğlu )
a aa
Tarih : 03 Kasım 2013 9:56
Göz Altı Yağ Bezeleri ( İbrahim Saraçoğlu )
Göz Altı Yağ Bezeleri  ( İbrahim Saraçoğlu )
reklam

Göz Altı Yağ Bezeleri  ( İbrahim Saraçoğlu )

Kadın olsun , erkek olsun belli bir yaştan sonra  göz altlarımız da yağ bezeleri oluşmaya başlar.Bu belki yaşlılık belirtisi , belkide başka bir hastalığın habercisi olabilir.Kesin olan birşey varsa insanları fazlası ile  rahatsız edici olduğudur.

Göz altı   yağ bezeleri için ne yapabilirim ? Sorusunu defalarca kendime sordum ve küçük bir araştırmaya giriştım.Bunun için iki yol olduğunu gördum.Ya tibbi müdahale yada alternatif tip olarak bilinen bitkilerden şifa bulma yöntemi.Tibbı müdahaleye kendimi hazır hissetmediğim için de Alternatif Tip’tan faydalanma kararı aldım.

Sevgili hocam İbrahim Saraçoğlu’nun  bu konuda tavsiye ettiği Lavanta kürü yapmaya başladım.Bu kürden sonra Yağ Bezelerimden tamamen kurtulduğumu gözlemledim.Şimdi sizlerlede paylaşıcam bu kür tamamen denenmiş olup , herkese tavsiye edebiliceğim bir kürdür.Göz Altı Yağ bezeleri için İbrahim Saraçoğlu hocanın Lavanta kürü Tarifi :

1 Tatlı kaşığı Lavanta’yı  , 1 bardak suda 8 – 9 dakika kaynatıp ,ılıdıktan sonra , süzüp  içiceksınız.Bunu öğleden sonra boş mideye yapabilirsiniz veya akşam yatmadan önce yapabilirsiniz.Aynı zamanda rahat uyku uyumanızı da sağlıycaktır.Bunu 15 gün devam ettikten sonra  1 hafta ara verip tekrar içiceksiniz.Liponlarda yani yağ bezelerinde küçülme olduğunu görüceksiniz.

Bu kür sadece göz altı yağ bezelerinde değil.Tüm bedeninizde ki yağ bezelerinin küçülmesıni  ve zaman içerisin de kaybolmasını sağladığını görceksiniz.

DİĞER SAĞLIK HABERLERİ