chatsohbet

Hakkımızda

Chatsohbet.Net domaini uzun yıllar sohbet odaları hizmeti vermiş bir domaindir. Bizden önceki sahibinin domain kayıt süresini uzatmaması üzerine domain spannames.com tarafından ihale üzeri satışa sunulmuştur.
Bu ihale hayli çekişmeli geçmiştir ve sonucunda domaini AfMeSu rumuzlu abimizinde yardımları ile kayıt edip bünyemize kattık.

İhale ve kayıt süreci bizim açımızdan oldukça stresli geçmesine rağmen asıl yorucu ve hayli emek isteyen kısım domainin aktif edilmesi ve google da iyi yerlere gelebilmesi için çalışmaların başlaması kısmı olmuştur.

Bu süreçte ilk olarak domaine yakışan bir tasarım hazırlayıp, google politikalarına uygun içerikler ile güncel tutma çalışmalarımız başladı. 1 ay gibi kısa sürede google optimizasyon çalışmalarımızda karşılık vermeye başladı ve öncelikle kendi arama kelimesi olan “chat sohbet” aramasında 1. sırayı aldık. Bunu takip ederek ilerleyen günlerde ise alternatif benzer arama olan “sohbet chat” aramasında da yine 1. sıraya yerleştik.

Hedeflerimiz arasıdan Google Türkiye üzerinde sohbet odaları ile ilgili türev aramaların çoğunda iyi yerlere gelmek bulunmaktadır ki sohbet odaları, chat odaları, sohbet siteleri gibi aramalarda 1. sayfada yerimizi şimdiden almış bulunuyoruz. İlerleyen dönemlerde daha global aramalar olan “sohbet” ve “chat” aramalarında da yer edinebilmek bulunmaktadır.

Chatsohbet.net domainin arkasında bulunan kişiler birer iş arkadaşından ziyade uzun yıllar zaman geçirmiş ve artık abi kardeş yakınlığına erişmiş kişilerdir. Bu uyumlu dostluk, arkadaşlık sayesinde bir çok projede başarılar elde etmiş olup, yeni projeler için planlar yapıp onları hayata geçirmek için elimizden geleni yapma düşüncesindeyiz. Umut ediyoruz ki bu yolda her zaman birlikte olalım ve emeklerimizin karşılığı olan başarıyı elde edelim.

Saygılarımızla…

Chatsohbet.Net Yönetimi

EN ÇOK OKUNANLAR

  • Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu yıl hiç haber girilmedi.