chatsohbet
» 
İkizler Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 09 Ocak 2014 5:22
İkizler Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
İkizler Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam

İkizler Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor ?
İlişkinizle alakalı konularda cinsel tutkular bir hayli önemli. Problemleriniz olsa dahi, sırf bağımlılığınız nedeniyle ondan vazgeçmeniz kolay olmaz. Özellikle beraberliklerde bu olgular çok önemli hale gelecek. Yeni başlayacak ilişkilerin de temelinde karşılıklı cinsel çekim faktörü bir hayli etkili olabilir. Ancak, sadece bununla kalmayıp, değerleriniz, hayatı ele alış biçiminizi de önemsemelisiniz.
İlişkide iletişim bir hayli önemli. Hem kendinize hem de partnerinize karşı biraz daha ılımlı davranmanızda yarar var. Aradığımız bazı kriterleri bulmakta zorlandığımız için, hem kendimize hem partnerimize yüklenebiliriz. Kuruntulu düşünebiliriz. Birbirinize karşı sorumluluklarınızı, sınırlarınızı, duygularınızı şöyle geçmişi göz önüne alarak bir düşünmekte yarar var.
Yeni arkadaşlıklar, tanışmalar, kısa yolculuklar, iletişimler bir hayli etkili olacaktır. Ancak ciddi ilişkilerde problemler varsa dikkatli olunuz. Çatışmayınız, birbiriniz üzerinde baskın olmaya çalışmayınız.
Mesleği danışmanlık, halkla ilişkiler, sanatla alakalı olanlar kendilerini güçlü bir şekilde dışa yansıtmak isteyecekler. Genel olarak işimizle alakalı konularda mücadeleci olacağız. Popülerlik gücümüzden yararlanacağız. Sosyal ilişkilerimizi önemseyelim. Kiminle nasıl bağlantı kurmamız gerektiğinin farkında hareket edersek, dikkat çekebiliriz.
İşlerimizi düzenlemek ve maddi konularda kazandırıcı olana yönelmek isteyeceğiz. Çalışma hayatında, finansal konularda güvenilirlik olgusunu önemsemek gerekiyor. Sorumluluklarımız bizi biraz zorlayacağı için, sağlığımıza dikkat edelim. Kendimizden ziyade başkalarını memnun etmek zorunda kalabiliriz.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ