chatsohbet
» 
Kaliteli Chat Sohbet Odaları
a aa
Tarih : 22 Kasım 2013 13:49
Kaliteli Chat Sohbet Odaları
Kaliteli Chat Sohbet Odaları
reklam

İnterneti koca bir nehir olarak düşünün. Böyle devasa bir nehirde ruh eşinizle tanışmanız sizce ne kadar mümkün olabilir? Size göre pek mümkün değilse o zaman uzakları yakın eden ve dünyayı tek bir noktada buluşturan internet sitesiyle henüz tanışmamışsınız demektir.

Son yüzyılda insanoğlunun iletişimi bilgisayarın hayatımıza girmesiyle bir hayli değişti. Bu değişim sırayla telgraf, telefon ve internet olarak kısaca özetlenebilir. Bilhassa internet sayesinde insanlar birbirleri ile İngilizce bir sözcük olan chat yaparak rahatlıkla birbirleri ile  sohbet edebilmektedirler. Bu sayede hem iletişim kurulmuş olmakta hem de yeni arkadaşlıklar doğabilmektedir. İnternetteki bu online chatolanağı sayesinde yabancı bir ülkelerden yeni bir arkadaş bulmanız kolaylaşabilmektedir.

Her yeniliğin bize sağlamış olduğu faydalar yanında zararları da olabilir. Online chat   sayesinde yapılan ve  sohbet odaları ile  tanışmış olduğumuz bazı arkadaşlıklar istediğimiz gibi ilerlemeyebilir. Chat yaparak sohbet ettiğimiz insanlar yüz yüze bir iletişim kurmadıkları için kırıcı şekilde konuşabilirler.

Yüz yüze bir iletişimin olmadığı bu sanal ortamlar yine de son yüzyılda sosyal hayatımızı derinden etkilemiş bir olgudur. Sohbet odalarında yapılan arkadaşlıklar adı gibi sanal olsa da insanların gerçekten belirttikleri cinsiyette, yaşta ve özellikte olduklarını tam bilmesek de sosyal hayatımız bir parçası olduğu kesindir. Bu tür arkadaşlıklara fazla değer verilmemesi ve bir beklenti içine girilmemesi en doğru davranış olarak karşımıza çıkmaktadır.

DİĞER SOHBET HABERLERİ

  • Chat Sohbet Odaları

   Chat Sohbet Odaları

   Merhaba arkadaşlar, uzun süredir üzerinde çalışmış oldugumuz sitemizin Tasarımı nın büyük bir kısmı...

  • Seviyeli Chat Odası

   Seviyeli Chat Odası

   insanların zaman zaman bir arada olmak istediklerini düşünerek oluşturmuş oldugumuz Sohbet Odaları sizler...

  • Chat Odaları Yenilendi

   Chat Odaları Yenilendi

   Merhaba değerli ChatSohbet.Net kullanıcıları. Sitemiz uzun bir aradan sonra yenilenerek sizlere daha kaliteli...

  • Chat Sohbet Odaları

   Chat Sohbet Odaları

   ChatSohbet.Net olarak sizlere uzun yıllardır Google aramaların da Sohbet Odaları, Chat Odaları, Chat, Chat...

  • Sesli Chat Odaları

   Sesli Chat Odaları

   İnternet ortamlarında milyonlar tarafından kullanılan ve evrensel sohbet etme ortamları olan chat siteleri...