chatsohbet
» 
Koç Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 09 Ocak 2014 9:24
Koç Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
Koç Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
reklam

Koç Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor ?
Sevgili Koçlar, bu yeni yılda sabretmeyi öğrenmeniz için pek çok sınavlardan geçeceksiniz. Mükafat almakta zararlı çıkmakta sizin elinizde olacak. Liderlik vasfınız oldukça kuvvetli olduğu için sorumluluk istiyorsunuz lakin bu güveni üstünüzdeki insanlara aşılamanız gerekiyor. Cinsel istekleriniz doruk noktalarına çıkacak gibi görünüyor. Fazla aşırıya gitmekten kaçının, karşınızdaki insanları düşünerek davranışlarınızı frenleyebilirsiniz.
2014 yılında, iş ortamınızın hızlı bir değişiklik geçirebileceğini söyleyelim. Çalışma yöntemleriniz, iş yeriniz değişebilir. Bu alanlarda daha özgür olabilir ve tek başına çalışma imkânı da elde edebilirsiniz. Size özgü, daha bağımsız karar verip hareket edebileceğiniz işler içinde olabilirsiniz. Bu arada kişisel düzeniniz, hayat biçiminiz de değişebilir, bu durum sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bir diyet uygulamaya başlayabilir, buna gerek de görebilirsiniz. Bu yıl ortak iş yapanlarınız varsa ortaklarıyla sorunlar yaşayabilir. Bazı ortaklıklar bitebilir. Özellikle yılın ikinci yarısı evinizden veya işinizden ayrılabileceğiniz gibi, yeni bir işe, yeni bir eve geçebilir veya evinizle ilgili bir tadilat işine girişebilirsiniz. Temmuz’a kadar olan dönemde iş, ev ve ailenizle ilgili hareketli gelişmelere açık olacaksınız. Şunu belirtmekte fayda var özellikle başka bir şehre taşınmak isteyenler bu isteklerini Ağustos’tan sonraki dönemde gerçekleştirebilirler.
Yılın ilk dönemi yeni bir aşk ilişkisine girmeniz ya da en azından sizi heyecanlandıracak bir flörte başlamanız olasıdır. Ancak bunun güzel başlayan fakat sıkıntılı bitecek olan bir dönem olduğunu unutmayın. Evli olanlar ise aşırı fedakarlıkta bulunmayı bırakmalı. Gösterdiğiniz sevginin makul bir sınırı olması gerektiğini biliniz.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ