chatsohbet
» 
Koç Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 09 Ocak 2014 11:36
Koç Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Koç Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam
Etiketler :

Koç Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor ?
Aşkta ciddiyet, güven ve sorumluluğun bir hayli etkin olacağı bir aydasınız. Birbirinizin isteklerine, hedeflerine, farklılıklarına karşı anlayışlı olunuz. Genelde ciddi ilişkilere meyillisiniz. Ancak kimseye eğilmez bir haliniz var. Bu problemli bir ilişkide sorun yaşatabilir. Bu aşamada güven olgusunu önemsemelisiniz.
Eski bir ilişki yeniden kendini hatırlatabilir. Yeni ilişkilerde ise, hemen karar verilmemelidir. İlişkilerde geçmişte yaşanmış bir takım meseleler ele alınabilir. Sadakat önemsenir. Çok fazla köşeleyici düşünmek kadar, her şeyin sizin istediğiniz gibi olmasını talep etmek de yanlıştır.
Sosyal anlamda iletişim hızlanıyor. Dostlarınızla bir araya gelebilir. İletişim, haberleşme anlamında aktif olursunuz. Sürpriz arkadaşlıklar kurulabilir. Bunlar genelde fikirlerinizin uyuşacağı kişilerdir. Ancak aklımız başımızda olsun. Sosyal yaşamda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeye başlayacaksınız. İlişkilerinizi, gelir geçer tarzda değil, gelecek vaat ediyor mu diyerek ele almanızda yarar var. İletişim anlamında etkin bir hafta. Partnerinizle aranızdaki sorunları konuşarak halledebilirsiniz.
İş hayatınızla ilgili konularda hedef belirleme, ciddiyetle çalışma, sorumluluk yüklenme ve toplum içindeki imajımızı güçlendirme anlamında enerjiniz gayet güçlü. Kendinizi ispat edebilmek, gücünüzü kanıtlamak ve yeniden bir şeyler inşa etmek için kararlı olmanızda yarar var. Toplum içindeki imajınızı önemseyiniz. Güçlü insanlarla kontak kurunuz. Sizden farklı karakter yapısında olan kişilerle çatışmayınız. İş görüşmelerinde güvenceyi bilhassa öne alınız.
Maddi konularda otoritelerle veya iş ortaklarınızla aranızda yapılacak görüşmeler, iş ilişkilerinin düzene koyulması anlamında önem taşımaktadır.
Sizi zorlayan, başkalarıyla aranızda problem yaratan ve mutlaka düzenlenmesi gereken mali konular üzerinde duracaksınız. Unutmayın bunlar halledilmeyecek meseleler değil.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ