chatsohbet
» 
Kova Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 09 Ocak 2014 21:41
Kova Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Kova Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam
Etiketler :

Kova Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor ?
İç dünyamızda baskı bir hayli yoğun. Doluya koysak almayan, boşa koysak dolmayan problemlerle uğraşıyoruz. Kafamız birçok şeye takılı olduğu için, kendimizi dışa karşı istediğimiz gibi ifade etmekte zorlanabiliriz. Tutkularımız bizi esir almış durumda. Hislerimiz bir hayli yoğun. Ancak hem kendimize hem de ilişkimizle alakalı konulara toleranslı bakmakta zorlanabiliriz.
Aşk hayatımızla ilgili konularda kendinizi özellikle şu aralar bir hayli baskı altına alınmış hissedebilirsiniz. Keyfini sürmek yerine, kahrını çekmek pek kolay değildir. Bu içsel baskı, ilişkide aradığınızı tam olarak bilememek veya aşkı gizli saklı ve platonik tarzda yürütmek gibi sorunlar sizi uğraştırabilir.
İlişkinizle ilgili meselelerde kendinizi gayet güçlü ifade edebilirsiniz. Çünkü Güneş burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Beraberliklerin geleceği, aranızdaki birlik ve bütünlüğün niteliğine bağlı.
Kariyer hayatınızla ilgili konularda da etkili olacak Yeniay, mevcut iş durumunuzu veya iş sorunlarınızı ciddi bir şekilde gözden geçirmenizi, iş ortamınızda sorunlarınız varsa özellikle birileri canınızı sıkıyorsa bunları ele almanızı, sağlığınızla yakından ilgilenmenizi, yaşadığınız bazı olayların sizde bıraktığı etkilerden kurtulmak amacıyla şöyle bir geri çekilerek kendinizi toparlamanın doğru olacağını işaret etmektedir.
İş hayatımızla ilgili konularda kararlı ve disiplinli çalışmaya zorlanabiliriz. Uyumlu insanlarla çalışmak, hassas durumda olan kişilere yardımcı olmak, işlerimizin takibini iyi yapmak gerekiyor. Hafta ortasında gerçekleşecek Dolunay, çalışma hayatımızla ilgili meselelerde zorunluluklar bizi bir hayli rahatsız edebilir.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ