chatsohbet
» 
Modacılardan Son Moda Trendler
a aa
Tarih : 19 Kasım 2013 17:13
Modacılardan Son Moda Trendler
Modacılardan Son Moda Trendler
reklam
Etiketler :

Güzel giyinmeyi seven insanlar sürekli modayı takip ederler. Modacılar her sezon yeni elbiseler üretirler ve bayanların kullanımına sunarlar. Ayakkabılar, elbiseler, gömlekler, taytlar, çantalar, tunikler birbirinden farklı modellerle trend olma yolunda ilerlemektedir.

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte kürklü botlar yeniden trend olacaktır. Tarz giyinen hanımlar kışın da şık görünmek için günlük yaşamlarında taytları, kalın çorapları ve tunikleri tercih edecektir. Tercih ettikleri bu kıyafetler içi ve dışı kürklü botlarla çok hoş bir görüntüye kavuşacaktır. Rahat giyinmeyi seven sportif bir görüntü vermek isteyen bayanlar için modacılar kreasyonlarında taytlara bir hayli yer vermekteler. Özellikle uzun kazaklarla, elbiselerle ve mini eteklerle birlikte kullanılan taytlar sayesinde bayanlar çok trend görünecekleridir. Fazla kilolu olan bayanları da düşünen modacılar onlar için vücutlarını toplayan taytlar tasarlamışlardır. Günlük yaşamın dışında herhangi bir davete ya da düğüne katılacak olanlar için ise son moda trendler balık tarzından meydana gelen gece elbiseleri ve beden pencereli elbiselerdir. Modacılar son moda trendlerinde bu elbiselerde daha çok göğüs, sırt, omuz ve bacak dekoltelerine ayrı ayrı yer vermişleridir.

Modacıların son moda trendleri arasında tunikler bir hayli yer almaktadır. Özellikle çalışan bayanlar trend görünmek için kumaş pantolonla ve etekle birlikte tunikleri kullanabilirler. Her mevsim rahatlıkla giyilebilen tunikler model olarak asimetrik kayık yakalı, tek omuz olarak tasarlanmıştır.

DİĞER MODA HABERLERİ