chatsohbet
» 
Oğlak Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 10 Ocak 2014 2:43
Oğlak Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
Oğlak Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
reklam
Etiketler :

Oğlak Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor ?
Sevgili Oğlaklar, küçük yaşlardan beri yükselmenin, başarı kazanmanın hayalini kuruyordunuz. 2014 yılı sizin yılınız olabilir. Emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. 2014 de aileye yeni bir üye katılabileceği gibi, yeni bir eve taşınmak yada satın almak söz konusu olabilir, yapılmayı bekleyen, yarım kalmış işler için atılım yapabilir, kendiniz için yeni bir başlangıç oluşturabilirsiniz. Bu yıl tek başınıza kalmak istemediğiniz eşiniz, arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte aktivitelerde bulunmak isteyeceğiniz bir yıl. Bir süredir bağlantıda olmadığınız kişilerle karşılaşabilir yeniden iletişime geçerek bağlantı kurabilirsiniz.
Anlaşmalar yapmak, ortaklıklara girişmek yeni bir iş, var olan işinizde büyümeye gitmek, ekstra çalışmalar 2014 de gündeminizde olabilir.
Şubat gibi ortağınız veya iş arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız bir işte gerilim yaşayabilir, bazı gecikme ve aksaklıklara maruz kalabilirsiniz. Aceleden ve riskten kaçınmanız gerekiyor. Ancak güçlü bir mevki için yeri geldiğinde atak davranmayı biliniz.
Haziran sonrası özellikle kariyeriniz adına atmanız gereken adımları kolayca atabilir, kariyer ve hayat hedeflerinde geri dönülemez değişikliklere gidebilirsiniz.
Oğlak burcu insanı çok akıllı olduğundan aşk konusunda kolay kolay kimseye güvenemez, fakat aşka doyacağınız dönemler yaklaşıyor. Güveneceğiniz insan yakınlarınızda olabilir. Yılın ilk yarısı evlilik planları yâda ortaklaşa girilen bir iş için en olumlu sonuç ve gelişmelerin yaşanabileceği dönemdesiniz.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ