chatsohbet
» 
Oğlak Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 10 Ocak 2014 6:44
Oğlak Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Oğlak Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam
Etiketler :

Oğlak Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor ?
Burcunuzda oluşan Yeniay, sizi bir hayli güçlendiriyor. Yeni atılımlar, girişimler, iş hayatından özel yaşamanıza kadar her konuda olumlu bir aya adım atıyorsunuz. İlişkilerde güçlü taraf sizsiniz. Kendinizi arzuladığınız şekilde ifade edebilirsiniz. Partnerinizle ciddi bir konuşma yapabilirsiniz. Onun kendi içindeki değerlerine, fikirlerine tabii ki önem vereceğiz. Biz de düşüncelerimizi dile getireceğiz. Ancak birbirimize anlayışlı olmayı ihmal etmeyelim. Şu anda konuştuğunuz meseleler, bir iki ay sonra farklı gelişmelerle netleşebilir.
Venüs burcunuz üzerinde geri hareketini sürdürüyor. Onun içindir ki, aşk hayatımızla ilgili konularda özellikle geçmişin bir gözden geçirilmesi, üzerinde düşünülmesi yararlı olacaktır. Bazı meseleler üzerinde görüşülse de, bunlar ancak geri hareket sonrası aydınlığa kavuşur, yerine oturur. Bizi rahatlatabilecek en azından kendimizi güvende hissetmemizi sağlayacak ufak tefek gelişmeler hafta ortasında etkili olacaktır. Hayatın güzellikleri ve konfor duygumuz bir hayli yükselecektir.
Otorite konumunda olan kişilerle iş anlamında dengeli hareket edelim. İsteklerimizi eğer, nazik bir şekilde sunabilirsek, kendimizden de emin durursak, başarılı sonuçlar alabiliriz. Özellikle kariyer hayatımızla ilgili konularda kimseyle çatışmaya, isteklerimizi illaki baskın şekilde ifade etmeye çalışmayalım. Ortaklık gibi konularda ise, abartılı değil, güven unsurunu göz önüne alacak şekilde temkin davranalım.
Mali konularda özellikle eş, partner, aile büyüğümüz veya dış desteklerin önemi bir hayli yükselecek. Kazanç evimizde oluşan Yeniay, değişimlerin, yeniliklerin işaretçisi olarak önem taşıyor.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ