chatsohbet
» 
Peygamber Efendimizi Rüyada Görmek İçin Ne Yapmalı
a aa
Tarih : 12 Kasım 2013 3:12
Peygamber Efendimizi Rüyada Görmek İçin Ne Yapmalı
Peygamber Efendimizi Rüyada Görmek İçin Ne Yapmalı
reklam
Etiketler :

Öncelikle bu durumun tüm Müslüman aleminin yaşamasını dileyerek konuma başlamak istiyorum. bir çok Müslüman tabiki rüyasın da peygamber efendimizi görmek ister, tarih de dönem dönem bu konu hakkın da bilimsel olmasa da bir çok açıklamalar yapılmış ve insanlar bir şekilde bilgilendirilmiştir. şimdi sizlere bu konu hakkın da yazılan bir yazı ve peygamber efendimizi rüyanızda görmek istiyorsanız yapmanız gerekenleri açıklamak istiyorum.

Allahümme rabbel beledil-haram veş-şehril harami vel-hılli verrükni vel-harâmı ver-rükni vel-makam ikra’ ala rûhi Muhammedin minesselâm

Ebu Hüreyre hazretleri,Resulullah’dan bildirir Cuma gecesi 2 rek’at namaz kılan ve her rekatında 1 Fatiha süresi ardından da 1 Ayetl kürsi 15 tane İhlas süresi okuyup selam verdikten sonra bana 1000 salevat okuyan, öbür Cumaya varmadan beni rüyasında görür buyumuştur.

Alla inşallah bu güzel duyguyu hepimize nasip etsin. bir gün gelir belki bizler de Peygamber efendimizi rüyamız da görürüz, buna yürekten inanmak gerektigi gibi gerçekten de istemek gerekir.

DİĞER İSLAMİYET HABERLERİ