chatsohbet
» 
Terazi Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 10 Ocak 2014 22:46
Terazi Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Terazi Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam
Etiketler :

Terazi Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor ?
Ailevi ilişkilerimizin bir hayli önemli olacağı bir aydayız. Sorumluluklar nedeniyle arzuladığımız şekilde hareket edemeyebiliriz. Bu da bizi bir hayli yorabilir. İş hayatı bir yandan ailevi meseleler bir yandan bizi sıkıştırır. Ancak, sabırlı ve soğukkanlı bir şekilde hareket edersek, istediğimiz gibi durumları yönlendiririz. Ne de olsa Mars, burcunuzda ilerliyor.
Yeniliklere açığız ve aşkta gayet hevesliyiz. Sürpriz bir aşk gönül kapımızı çalabilir. Değişim arzumuz bir hayli yoğunlaşıyor.
İlginç birisi dikkatimizi çekebilir. İlişkiler açısından, yenilikler anlamında haftanın başındaki enerjiler bir hayli olumlu gözükmekte. Yeniay da bunu destekleyici Kova burcunda oluşacak.
İş konularında enerjiniz bir yandan hedefinize uygun iş arayışlarınızı diğer yandan duygusal düşünebileceğinizi gösteriyor. Güvende olmak istiyorsunuz. Biraz daha rahat etmek ve huzur bulmak. Duygularınız ve amacınız arasındaki çelişki, şartlarınız, sizi zorlayabilir.
Çalışma hayatınız ve maddi konularda ilerisi adına düşünmenizi ve sizi tatmin edecek bir şekilde geleceğinizi yönlendirmenizi sağlar. Sağlığınız veya iş koşullarınız, kazancınız, verilecek kararlarda bir hayli etkili olabilir. Ay sonundaki dolunay, iş konusunda hassasiyeti yükseltiyor. Ev ve iş arasındaki dengenin sağlıklı bir şekilde kurulması gerekiyor. Yoksa zorlanabilirsiniz.
İş hayatınızla ilgili konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, hayatın da güzelliklerini hissetmekten yanasınız. Hem çalışayım ancak yaşamdan da kopmayayım, sosyal hayatım da önemli diye düşüneceksiniz.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ