chatsohbet
» 
Yay Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 11 Ocak 2014 5:49
Yay Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Yay Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam
Etiketler :

Yay Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor ?
Aşk hayatında hem güvenceyi hem de sosyal anlamda sizi tatmin edici bir ilişkiyi önemsiyorsunuz. Boşuna zaman kaybetmek istemezsiniz. Sosyal ilişkiler bu ay bir hayli etkili. Sağlam ve tutarlı, dengeli ölçülü beraberliklere açıksınız. Ancak değerlerinize saygı gösterilmesi şart.
Bizim için değerli olan her şeyi önemseyeceğiz. Bize söylenen sözlerin doğruluğu kadar, niyet de önemli. Gizli saklı, tuhaf ve yorucu, bizi düşündüren, üzerimizde baskı kuran kişilerden uzak duracağız. Partnerimizin bize saygı göstermesi ve her konuda bize güven sunması önemli. İhtiyacımız olduğunda onu yanımızda görmek isteyeceğiz.
Kariyer hayatımızla ilgili konularda yapılacak görüşmelerde beklentilerimize uygun gelişmeler istiyoruz. Gerekli esnekliği gösterebiliriz. Ancak karşı tarafın da bu iyi niyeti göstermesini beklemekteyiz.
İş hayatımızla ilgili meselelerde geleceğimizi, gelişim anlamında görmek istiyoruz. Bizim elimizde olmayan, başkaları vasıtasıyla ancak aydınlığa kavuşabilecek ne varsa bilmekten yanayız.
İş konuları evin içinde bir hayli konuşulur. Güzel olumlamalara, içten yaklaşımlara, destek verici sözlere ihtiyaç duyarız. Venüs geri hareketinin bitimi bizi biraz rahatlatabilir. En azından geçmişten ziyade, mevcut durumumuzun ne olacağını görebiliriz.
Hedefinize uygun şekilde konuşmakta, akıllıca işlerinizi planlamakta yarar var. Sağlam ve güven verici olana yöneleceğiz. İşimizi şansa bırakmayacağız. Ancak Venüs geri hareket dönemindeyiz. Başkalarından beklentimiz olan paraların ve desteklerin gecikmesi mümkündür. Bütçemize uygun şekilde hareket etmek yararlıdır.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ