chatsohbet
» 
Yengeç Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 22 Ocak 2014 2:50
Yengeç Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
Yengeç Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor
reklam
Etiketler :

Yengeç Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor ?
2014 Yılı Yengeçlerin ailesine ve sevdiği insanlara daha düşkün olacağı bir dönem. Bu dönemde çok iyi bir arkadaş edinip onun dertleriyle oyalanıp kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz bir dönem olarak da görünüyor; dikkat etmeniz gereken şey, sizde arkadaşınıza dertlerinizi anlatırken onun söylediği şeylere kulak vermeniz ve hayatınızla ilgili inatçılıklarınızdan vazgeçmeniz. Yeni dönemde zorluklar yaşayacağınız dönemlerde olacak, bazen kendinizi savunmasız hissedebilirsiniz. Ama sakın üzülmeyin inançlı ve zorluklar karşısında güçlü olmayı bilen bir karakterdesiniz. Sorumluluklarınızın daha çok farkında olacak ve karşınızdaki insanlarıda etkileyeceksiniz. İçinize kapanıp düşmanlarınızı sevindirmek isteyecek en son burç sizin burcunuz sayın Yengeç; Yengeç Burcu insanının başladı işi yarım bıraktığı hiç görülmemiştir; O yüzden silkinip kalın duvarlarınızı yıkmanın vakti geliyor.
Yılın ilk yarısı İş konularıyla ilgili bir görüşme için bir yere gitmeniz mümkün. Üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle karşılıklı gerilimleriniz olabilir. Ancak iş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yok. Ama yine de pek huzurlu görünmüyorsunuz. 2011 in son aylarında iş değişikliği yapmamış olan Yengeçler 2014’ün başından itibaren yeni iş arayışlarına girebilir. Yılın ikinci yarısından itibaren iş yaşamında beklentileriniz gerçekleşecek.
Sürekli sevebileceğiniz bir partnerle karşılaşmak sizin elinizde sayın Yengeç, bu yeni dönemde biraz arayış içerisinde olmanız ve istemeniz gerekiyor. Aşk her zaman sizin kapınızı çalmaz birazda cesaretli olup sizin kapı çalmanız gerekiyor.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ