chatsohbet
» 
Yengeç Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
a aa
Tarih : 12 Ocak 2014 15:52
Yengeç Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
Yengeç Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor
reklam
Etiketler :

Yengeç Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor ?
İlişki meselelerinde bir hayli zorlayıcı bir aya adım atıyoruz. Partnerinizle aranızda çatışmalar meydana gelebilir. Onun kişisel baskınlığı, ev içinde veya beraberliğinizde dengeleri bozabilir. Birbirinize karşı kırıcı, sonradan pişman olucu tarzda konuşmayınız. Geçmiş konular yüzeye çıkabilir. Yeni tanışmalar açısından etkili bir hafta olsa da, işin ciddiyete dönüşmesi pek kolay değil. Bu haftanın özünde, başkalarının hayatınızdaki önemi, ilişkinizin sorumlulukları, bizden farklı yönde düşünen kişilerin üzerimizdeki etkileri, dengeli hareket etmek zorunluluğu bir hayli etkili olacaktır.
Partnerimizle veya karşı cinsle iletişimsel anlamda rahatlatıcı etkiler mevcuttur. Geçmişe ait meseleleri ele alabilir, üzerinde konuşabiliriz. Venüs geri harekette olduğundan konuşmalarımıza, davranışlarımıza dikkat edeceğiz. Burada özellikle partnerin de, kendini ilişkisine göre ayarlamasında yarar var. Ailevi meseleler sakinlikle ele alınmalıdır. Yeni tanışmalar gündeme gelebilir. Ancak dikkat ediyoruz. Birbirimizi tanıyacağız. Ancak ondan sonra ilişkimiz hakkında karar verebiliriz. Tutarlı, güvenilir kişileri tercih etmeliyiz. Bazı sorunları aşabileceğimiz bir hafta olduğunu söyleyebilirim.
İş ve ilişki meselelerinde yön belirlemekte, geçmiş bazı problemleri çözümlemekte zorlanmalar yaşanabilir. Ortaklık kurduğumuz kişilerin baskın tavırları, üzerimizde etkin olmaya çalışmaları bizi hayli rahatsız edebilir. Eğer yeni bir iş düşünüyorsak, çok iyi düşünelim. Venüs geri hareketinde mutlaka çok iyi düşünmek gerekiyor. İş konularında sabırlı olmamız, olan biteni bir daha gözden geçirmemiz lazım.

DİĞER ASTROLOJİ HABERLERİ