chatsohbet
» 
Omegla TR
a aa
Tarih : 12 Mart 2015 0:23
Omegla TR
Omegla TR
reklam
Etiketler : ,

Rusya’nın en yaygın olarak kullanılan chatroulette alternatifi olarak Multi Bay ve Bayan arkadaşlık sitesi üzerine hizmet veren omegle sitesi üyeliksiz ve ücretsiz arkadaşlık sitesi üzerin de bugün sizlere ön Bilgi vercem.
Son zamanda yazılı Java text görünümlü arkadaşlık sitelerine olan ilginin azalması ve insanların artık Facebook Twitter gibi sitelerden sıkılmış ve bitkinlik getirdiği için daha çok sesli ve kameralı arkadaşlık sitelerini tercih etmektedir. Bu siteler den en önemli olanı Rusya’nın en çok kullanılan milyonlarca kullanıcısı olan chatroulette alternatifi olarak Multi tarzında omegla hizmeti veren gercek bir başka site ismi ise omegle.com sitesidir.
Bu siteye girmek istiyen kullanıcılar genellikle omegle değil de omegla tr yazarak bu siteye girmeye çalışmaktadırlar.
omegla-tr
Biraz sizlere omegle sitesine nasıl gireceğiniz hakkında biraz bilgilendirme yapmak istiyorum. Öncelikle Google Chrome üzerin den arama search arama kutuçuğuna gireceğiniz hedef kelime ”omegla” yazarak sizler de karşınıza çıkacak omegle sitesine tıklamanız ve bu siteye giriş yapmanızdır. Siteye girdiğiniz de sizlerin karşısına hemen bir uyaru levhası button olarak bir yasal uyarı konusunda sizleri uyarmaktadır. Nedir peki bu uyarı gireceğiniz site genelikle yetişkinlere özel oldupu için 18 yaşından küçük iseniz bu siteye girmemeniz konusunda sitenin yetkili ve sorumlu yönetimi tarafından uyarı olarak sizlere bildirim yapılmaktadır. 18 yaşından büyük iseniz bu siteye giriş yapabilirsiniz. Sitenin hemen girişin de sizlere iki ayrı sohbet seceneği sunma özeliği ile hizmet vermektedir. Bunlardan 1.ncisi omegle text yanı (yazılı chat) bir diğeri ise omegle Video (omegle Videos) kamarelı ve görüntülü sohbet seceneğidir.
Bura da sizler de yabancı ve Türk erkek kızlarla kameralı ve sesli görüntülü sohbet etmeniz için omegle Videos seceneğini secerek next butonuna tıklayarak start a chat seceneğine tıklayarak sizler de chat’e başlıyabilirsiniz.
Kameralı ve görüntülü sesli konuşmak için öncelikle 1 adet web kameranızın olması gereklidir. Bunun yanında sesli konuşmak için 1 adet mikrofonunuzun olması lazım. Daha sonra rast gele seceneklerden karşınıza çıkacak web kameradaki insanlarla sizler de İngilizce ve Türkçe Google Translate sayesin de ülke ve dil tercihini secerek kolay bir şekil de diğer kullanıcılar ile görüşebilirsiniz.
Omegle ve chatroulette benzeri siteler olarak ülkemiz de hizmet veren sesli ve yazılı arkadaşlık siteler den bir kaç tanesinin Ismini sizlerle paylaşmaktan fayda olduğunu görmekteyim.
1- Omegletr.org
2- Trsohbet.org
3- Omegle.Com
4- Sohbetchat.com
5- Chatsohbet.net
Yukarıdaki siteler sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de arkadaşlık hizmeti veren belli başlı bay ve bayan arkadaşlık sitelerin den bir kaç tanesidir. Sizler de kendinize yabancı kızlarla yada erkeklerle web Kamera karşısında tanışmak ve ileriye dönük güzel bir beraberlık arkadaşlık kurmak istiyorsanız sizlere vermiş olduğumuz yazılı Java text sitemizi tavsiye edebiliriz. Sitemizin global odalarına sizler de kolay bir şekil de diğer kullanıcılarla Kanal genelin de sohbet edebilir, güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Az da olsa sizlere omegle sitesi hakkında biraz ön bilgiler sunmaya çalıştık. Sizler de omegle sitesi hakkında Bilgi ve paylaşımlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımız da omegle ban kaldırma ve herhangi bir yasak olmadan omegle sitesine Proxy olmadan nasıl giriş yapacağınız hakkında sizlere detaylı bir şekil de bilgiler suncaz.

DİĞER HABER HABERLERİ

  • En Yeni Sohbet Odaları

   En Yeni Sohbet Odaları

   Sizlere uzun yıllardır bir çok Sohbet aramaların da hizmet veren Chat Sohbet Sitesi artık daha yeni ve...

  • Türkiye Nin Tatil Köyleri

   Türkiye Nin Tatil Köyleri

   Güzel ülkemizin, gezilecek ve görülecek yerleri o kadar çoktur ki yaz aylarında insanlar nereye tatile...

  • Sohbet Odaları Tatil Keyfi

   Sohbet Odaları Tatil Keyfi

   Ülkemiz de insanların yaz aylarında ki en büyük sıkıntısı, kendi ülkelerinde çok fahiş fiyatlara tatil yapmak...

  • En Uygun Tatil Yerleri

   En Uygun Tatil Yerleri

   Yaşadığımız dünya teknoloji çağı olmasına karşılık, insan emeğinin de teknoloji ile yarıştığı bir çağ halini...

  • Red Kiwi Elektronik Sigara

   Red Kiwi Elektronik Sigara

   Red Kiwi Elektronik Sigara Sigara kullanıcılarının sigaralardan uzaklaşmalarını ancak sigaradan kazandıkları...